heartwriting by Anna

heartwriting by Anna

Joined on: 2018-11-15
Lublin, Poland
Verified

Dlaczego heart writing? To proste. Uważam, że najlepszym sposobem na pozyskanie klienta jest szczerość oraz ukazanie emocji. Jeśli tekst będzie tylko zlepkiem słów, pozbawionym elementu człowieczeństwa, to jak dana osoba może się z tym identyfikować? Musimy trafić prosto do serc ludzi, zanim cokolwiek im zaproponujemy. (dziękuje Ci o wspaniały Dariuszu Puzyrkiewiczu!)

Pani licencjat z animacji kultury, Pani studentka psychologii. Pragnę pokazać Ci, że pisanie to nie tylko systemowe układanie liter w wyrazy, a potem zdania. To magia, która daje szansę na przybliżenie naszego celu potencjalnemu klientowi.

Moje motto? Słuchaj siebie - wtedy jesteś najbliższy prawdziwe.

Sklep Skorpion - elektronika i multimedia dla Ciebie

Moim zadaniem było stworzenie opisów do kategorii : Gry i Konsole. Treść miała być ciekawym wstępem do całej bazy, skierowanej szczególnie dla graczy. Zadanie wymagające nieco kreatywności ale i znajomości tematyki. Nie obyło się bez rozmów z osobami siedzącymi w temacie.

https://skorpion-24.pl/ download: Zlecenie - opisy kategorii.odt

Yerba Planet

Dopiero powstający sklep, do którego mam przyjemność tworzyć opisu produktów. Rozwija to moją wyobraźnię, bo chociaż w myślach mogę przenieść się w tropikalne dżungle. W przeciągu kilku dni, powinny one pojawić się przyrządowe do odpowiedniego produktu.

https://yerbaplanet.pl/ download: Opisy yerba mate.odt

Wykonanie 940 linków - marketing szeptany.

experience: positive | written:

Pisanie postów na forach (linkbuilding)

experience: positive | written:

Comment: Bez problemowa współpraca Świetny kontakt . Polecam

Freelancer's reply: Dziękuje serdecznie!

See all opinions...