GSD Software Polska Sp. z o.o.

GSD Software Polska Sp. z o.o.

Joined on: 2019-05-30
Łódź, Poland
Verified
SKILLS: csshtmlhtml5javajavascriptkotlinNodeJSphpswiftvue

GSD Software działa na polskim rynku od 10 lat . W naszej firmie mamy zespoły zajmujące się tworzeniem aplikacji webowych oraz mobilnych. Nasze aplikacje web są napisane w JavaScript/TypeScript w Node.js, dodatkowo HTML + CSS, PHP. Frontend robiony jest w JavaScript, Vue + Vuetify, Vuex, nuxt. Aplikacje mobilne dla Android tworzymy w Kotlinie, W starych projektach czasem używamy Javy. Dla platformy iOS korzystamy z Swift, zaś Flutter(Android & iOS): Dart.

Field Service

Aplikacja GSD Field Service umożliwia pracownikom terenowym mobilny dostęp do wszystkich ważnych danych i dokumentów. Zlecenia serwisowe wysyłane są bezpośrednio na urządzenie końcowe przydzielonego do zlecenia pracownika. Pracownik widzi w aplikacji kompletną historię zlecenia. Dzięki temu może on prześledzić, jakie prace zostały już wykonane na serwisowanym urządzeniu/obiekcie i może dokładniej i wydajniej analizować i usuwać powstałe problemy.

download: image.pdf

Gastro kasa

Dedykowana aplikacja do kompleksowej obsługi zamówień wewnątrz restauracji. Z jej pomocą kelner może sprawdzić dostępność miejsc w restauracji, zająć wybrany stolik dla gości, następnie przyjąć i w razie potrzeby zmodyfikować ich zamówienie, by pod koniec przyjąć płatność w formie gotówkowej bądź bezgotówkowej. Wszystkie działania kelnera zapisywane są na serwerze, skąd przesyłane są automatycznie do kuchni, w której kucharze mogą natychmiast rozpocząć przygotowywanie posiłków.

download: image_qaVohpL.pdf

Hotelroom

Aplikacja na stacjonarne telefony z systemem Android, dająca możliwość gościom hotelu zarządzać światłem, ogrzewaniem i żaluzjami. Wszystkie akcje użytkownika są przesyłane na serwer, skąd natychmiast trafiają na kontrolery pokoju. Administrator ma możliwość ograniczyć użycie lub całkiem wyłączyć akcję w wybranym pokoju.

download: hotelroom.pdf

No reviews.