grudnikp

grudnikp

Joined on: 2014-01-02
Katowice, Poland
Verified
SKILLS: e-learningpolishpresentationproposal writingtrainingvirtual office

Od kilku lat interesuję się rozwojem osobistym. Poznając różne narzędzia i techniki z tym związane, odkryłem coaching, który według mnie jest jedną z lepszych metod wspierających dążenie do celu oraz pozwalających na osiągnięcie go, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

W 2012 roku ukończyłem Szkołę Trenerów Trwałego Rozwoju w Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM.

Obecnie jestem studentem Doradztwa Filozoficznego i Coachingu na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pasjonuję się rozwojem osobistym, psychologią, naukami społecznymi, zarządzaniem w organizacjach pozarządowych oraz ich rolą w społeczeństwie. Od 10 lat jestem związany z kilkoma organizacjami pozarządowymi na terenie śląska, w których aktywnie uczestniczę i wspomagam ich rozwój.

Prywatnie jestem pozytywnie nastawionym wegetarianinem, lubiącym gotować i zarażać swoją pasją innych. Najchętniej wypoczywam w kontakcie z przyrodą podczas rowerowych lub pieszych wycieczek.

Wierzę, że życie zgodne ze swoimi wartościami, przynosi nam spełnienie i satysfakcję. Obserwowanie zmian w moim najbliższym otoczeniu daje mi ogromną radość i jest źródłem motywacji do jeszcze lepszej pracy.

No portfolio.

No reviews.