Settle a deal with your client and get a reward. The offer ends in 30 days.
Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wodnica

On Useme since 8 December 2022

About me

Jako GrowCommerce jesteśmy autoryzowanym resellerem Premium Shopera. Tworzymy szablony komercyjne, rozwiązania dedykowane oraz aplikacje i dodatki. Działamy na rynku od 2018 roku i na swoim koncie mamy ponad 160 realizacji.

Zapraszamy do współpracy: https://sklep.growcommerce.pl/

Skills

Blog Css Graphics Html5 Javascript Online shop Optimization Rwd Sass Search optimization Seo Shoper Templates

Portfolio

Portfolio item Szata graficzna Jumo Design

Uwielbiamy taki minimalizm! 🖤 Do naszych realizacji dołączył właśnie sklep https://jumo-design.com.pl/ postawiony na szablonie Modern 3.0.

Portfolio item Sklep BakeShop.pl oparty na szablonie Modern 3.0.

Sprawdź jak działa nasz najnowszy szablon dla sklepów opartych na platformie Shoper - Modern 3.0: https://sklep.growcommerce.pl/szablon-shoper-modern-3.0

Portfolio item Sklep Iossi.eu | Szablon Modern 2.0 dla Shopera

Szablon Modern w akcji! Tak prezentuje się efekt dla branży beauty dla sklepu https://iossi.eu/ Zachęcamy do rzucenia okiem na stronę i sprawdzenia szablonu Modern w praktyce! https://sklep.growcommerce.pl/pl/p/Szablon-Shoper-Modern-Standard/32

Portfolio item Vetamicus.pl | Modern 3.0. dla Shopera

Realizacja oparta o nasz najnowszy szablon Modern 3.0. Wbudowane FAQ, Promo Bar, boxy z kategoriami - sprawdź co jeszcze oferuje Modern 3.0.: https://sklep.growcommerce.pl/szablon-shoper-modern-3.0

Portfolio item Karta produktu Modern 3.0

W sklepie https://noseandtail.pl/ zainstalowaliśmy nasz szablon i dostosowaliśmy go do brandu. Zapraszamy na stronę sklepu, aby obejrzeć w całości co udało nam się zdziałać 🐶.

Portfolio item Sklep Tvoia.eu | Szablon Icon™

Szablon Icon™ to idealna opcja dla sklepów, które stawiają duży nacisk na wypromowanie produktu. Nowoczesna karta produktu, minimalistyczny układ stron i prostota - to wszystko składa się na jeden z najbardziej dopracowanych szablonów komercyjnych.

Portfolio item Karta produktu Bakeshop.pl

Nowoczesna karta produktu z możliwością wyboru wariantów. Po najechaniu na wybrany wariant zmienia się zdjęcie główne w galerii produktu.

Rozbudowaliśmy także tabelę ze szczegółami tak by i ona zawierała główne zdjęcie produktu zaraz obok informac