GosiaKam

GosiaKam

Joined on: 2018-09-27
Wrocław, Poland
Verified
SKILLS: copywritingcustomer serviceenglishesaayfanpagegermanguide textlive translationmarketing textonline lessonsprivate lessonsproofreadingtranslation

Jestem absolwentką studiów lingwistycznych o specjalizacji tłumaczeniowej (jęz. angielski). Z angielskim pracuję codziennie od ok. 15 lat , udzielając korepetycji (od poziomu A1 do C1), wykonując tłumaczenia z różnych dziedzin oraz pracując w korporacji (angielski jest językiem codziennej komunikacji). Bardzo chętnie przetłumaczę dla Ciebie teksty w dowolnej konfiguracji, napiszę, opracuję tekst, jak również zajmę się korekcją tekstów. Jestem bardzo dokładna zarówno w języku polskim, jak i angielskim, więc żadne błędy nie przejdą ;-) Z chęcią poprowadzę też fanpage Twojej firmy - mam 6-letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego, więc wiem, jak należy się do tego zabrać (potwierdzone wieloma mailami z podziękowaniami od klientów). Zapraszam do współpracy :-)

No portfolio.

Tłumaczenie ang-pol

experience: positive | written:

Comment: Po raz kolejny zdecydowałam się na współpracę z Panią Małgorzatą i po raz kolejny jestem z niej bardzo zadowolona. Z miłą chęcią będę ją dalej kontynuować. Polecam!

Tłumaczenie angielsko-polskie

experience: positive | written:

Comment: Z czystym sumieniem polecam! Pani Małgorzata podeszła do powierzonego zadania z pełnym profesjonalizmem i wykonała je na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, która przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Nasz kontakt był szybki i bezproblemowy, a Pani Małgorzata okazała się być bardzo sympatyczną i serdeczną osobą. Dodatkowo, dzieło było przez nią zrealizowane w bardzo szybkim czasie, co tylko potwierdza jej zaangażowanie w wykonywaną pracę i niezwykłą dbałość o partnera. Ciesze się, że mogłyśmy razem współpracować.

See all opinions...