Good Vibes

Good Vibes

Joined on: 2021-01-12
Blachownia, Poland
Verified
SKILLS: advertisementarticleblogbrandingbuzzmarketingcategory descrpitioncopywritingdescriptionseditingedition of lettersenglishfacebookfanpageinstagrammarketing textonline advertisingpre-sell textproduct descriptionsectorseoservice descriptionsocial mediasocial media marketingspecializedtext editingtranslation

copywriting | social media | marketing | branding

I am an experienced copywriter, social media and marketing specialist. I work in 360 marketing agency, where I write and create communication for clients from different sectors. I write SEO articles, entries for company blogs and social media posts. I can check or edit texts and translate English content. Please contact me, if you would like to work with me. :)

Przykładowe treści - różne formaty

Przykładowe treści tworzone dla klientów z różnych branż - artykuł na bloga kierowany do grupy osób, chcących wyjechać do pracy za granicą w konkretnych obszarze zawodowym; post FB restauracji - opis wybranego dania, zachęcający do zamówienia oraz treści do oferty sprzedażowej firmy produkującej zabawki edukacyjne. Linki do wszystkich tekstów w pliku.

https://drive.google.com/file/d/1rDFIo8z7zRUj-1zetos18qIxdQcqU-Nu/view download: przykłady_tekstow.pdf

Artykuł SEO - blog firmowy Medipe

Artykuł uwzględniający zasady content marketingu, słowa kluczowe, nagłówki i linkowania wewnętrzne, wyjaśniający dogłębnie określony problem grupy docelowej. Tekst wyjaśnia problem i możliwe rozwiązania. Grupa docelowa do kobiety, pracujące jako opiekunki osób starszych, wyjeżdżające na zlecenia do Niemiec. Artykuł wyjaśnia w jaki sposób można pomóc podopiecznemu w czasie upałów, aby te nie były dla niego uciążliwe.

https://medipe.pl/blog/sposoby-upal-pomoc-seniorowi-przetrwac-upaly-medipe/ download:

Artykuł na bloga /SEO (Medipe)

Artykuł kierowany jest do osób opiekujących się osobami starszymi. Tekst uwzględnia zasady content marketingu, słowa kluczowe, nagłówki i linkowania wewnętrzne, wyjaśniający dogłębnie określony problem grupy docelowej. Tekst wyjaśnia problem i możliwe rozwiązania. Grupa docelowa klienta to kobiety, pracujące jako opiekunki osób starszych w Polsce i Niemczech.

https://medipe.pl/blog/dieta-dla-seniora-5-najwazniejszych-informacji-medipe/ download:

No reviews.