Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Jelenia Góra, PL

On Useme since 8 May 2020

Business bag icon

Deals 7

SUCCESSFUL: 7

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Witajcie Mam na imie Krzysiek. Jestem zawodowym kierowcą, chciałbym zmienić branżę, niemożliwe??? Nie znam takiego słowa!! Poszukuje zleceń aby móc udowodnić, że wszystko jest możliwe. Mam chęć do ciężkiej pracy i nauki oraz pogłębiania wiedzy. Moim celem jest zdobycie doświadczenia. Jestem pomysłowy, kreatywny, mam dużo wolnego czasu, a we wszystko co robie władam całe serce. Każde zlecenie to doświadczenie zawodowe do portfolio, które mam nadzieje zaowocuje w przyszłości....Liczę na pomoc w spełnieniu marzenia.

Z wyrazami szacunku :

Krzysztof P.S Jest już pierwsze wykonane zlecenie, czekam na więcej....

Skills

Buzzmarketing Copywriting Data analysis Databases Dodawanie produktów Product description Typing Virtual office

Portfolio

Portfolio item KINGA KALINOWSKA

Zlecenie od Pani Kingi Kalinowskiej na wypromowanie marki kosmetyków firmy FARMASI oraz sklepu internetowego EKO KOSMETERIA na allegro i facebook . Zlecenie opiewało na 30 postów na różnego rodzaju forum o tematyce kosmetycznej i zostało przeze mni

Portfolio item
KarolinaJ- Marketing szeptany

Wykonanie 11 wpisów na forach tematycznych na temat agencji pośrednictwa pracy. Zleceniodawca nie wyraził zgody na publikowanie całości materiału..

Portfolio item
WKmarketing

Marketing szeptany 40 wpisów o różnej tematyce.

Portfolio item
BergCapital

Wyszukanie adresów i stworzenie bazy danych bloków starszych niż 10 lat na terenie Warszawy. Brak zgody zleceniodawcy na publikowanie materiału.

Portfolio item
WKmarketing

Zlecenie na 10 wpisów, na różnych forach. Część kampanii promującej stronę internetową. Praca na "Arkuszach Google"

Portfolio item
Contweb

Zlecenie na 100 wpisów o przeróżnej tematyce. Zostało użyte 100 autentycznych profili na ponad 70 forach tematycznych. Zamieszczam skan części dokumentu.

Completed offers 1

  • Zlecę przetłumaczenie tekstu z mojego prywatnego bloga czasnawieliczke.pl z j.pol na j.ang. Tekst dotyczy restauracji w Wieliczce, nie jest trudny. Chodzi dokładniej o ten tekst: http://czasnawieliczke.pl/gdzie-zjesc-w-wieliczce-cz-2/ Trochę go jednak skróciłam i zmodyfikowałam, także do zleceniobiorcy wyślę do przetłumaczenia tekst w Word. Tekst ma 4300 ze spacjami.