Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Frombork, PL

On Useme since 27 September 2017

Business bag icon

Deals 13

SUCCESSFUL: 13

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1opinions

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Programujemy w 2 -osobowym zespole programistycznym, który zajmuje się: - szeroko pojętym programowaniem - tematyką e-commerce - wdrażaniem i utrzymywaniem systemów na własnym miejscu serwerowym Nasz zespół to w sumie 6 lat doświadczenia komercyjnego w programowaniu. Chętnie nawiążemy współpracę stała jak i jednorazową.

Portfolio

Portfolio item E-bhpszkolenia

Platforma oparta o WooCommerce. Poza podstawowymi funkcjonalnościami sklepu ze szkoleniami, aplikacja zawiera również system sprawdzania wiedzy uczestników kursów. Projekt przejęliśmy po nieudanych próbach naszych poprzedników i na przestrzeni 2...

Opinions

Lowiczak
Lowiczak
on 2018-07-13
Wystawiona opinia
Mogę polecić tego programistę, aplikacja została napisana błyskawicznie. Prawie zgodnie z wytycznymi, ale Pan poprawił się i finalnie zawiera to co powinna, za co dziękuję. Jednak aplikacja miała błąd wydaje mi się jakby nie była odpalona mam takie dziwne wrażenia. Znalazłem rozwiązanie w Google i odpaliłem i działa tak jak chciałem. Jednak zdałem sobie sprawę z tego że za tą cenę którą zaproponowałem i dostałem nie powinienem marudzić ;) dlatego z czystym sumieniem polecam. Mam nadzieję jeszcze na współpracę w przyszłości, w tak dobrej cenie ;)

Freelancer's reply

GETCLEANCODE
GETCLEANCODE
on 2018-07-13
Bardzo płynna współpraca! Dziękuję za pozytywną opinię. Polecamy się na przyszłość :).