Freelancer profile

Deals

Successful: 0
Disputed: 0
Failed: 0

About me

Nazywam się Piotr Michalczewski i prowadzę firmę Gentleman Social, w której kieruje się mottem "Social media marketing w dobrym stylu".

Zajmuję się: ✔ social media marketingiem ✔ video marketingiem ✔ copywritingiem ✔ doradztwem w zakresie digital marketingu

Skills

Copywriting Facebook Facebook Ads Graphics Linkedin Marketing strategy PR Social media marketing Video editing Video recording

Portfolio

Tomasz Pasiut - 1FILM - social media/video marketing

Nasza współpraca opiera się na przygotowywaniu treści do social media Tomasza (LinkedIn i Instagram) i ma na celu kreowanie jego marki. Ze względu na specyfikę firmy (video for business) i wspólne zamiłowanie do wideo to właśnie tej formy używamy do promocji realizując filmy z kulis nagrań jak również krótkie materiały na temat filmowego know-how.

Oprócz tego zastępuję Tomasza podczas niektórych realizacji jako dziennikarz/operator. Wśród nich znajdują się materiały dla takich firm jak Porsche Polska, Ośrodek Narciarski Kurza Góra czy zajmujący się rozwiązaniami retail Optiguard.

Firma Przyszłości 2019 - social media marketing

Firma Przyszłości to autorska konferencja biznesowa Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu. Jest to największe wydarzenie tego typu w woj. Kujawsko-Pomorskim skierowane do przedstawicieli MŚP.

Od kilku miesięcy mam przyjemność współpracować z IPH i promować ich autorski projekt za pomocą działań na Facebooku, LinkedInie, a także z wykorzystaniem landing page'a, e-mail marketingu oraz Facebook Ads.

Social Diamond - copywriting

Social Diamond to jednoosobowa firma prowadzona przez Sandrę Jedynak, którą mam okazję wspierać w copywritingu i przygotowywaniu grafik na potrzeby social media.

W jej portfelu klientów znajdują się firmy z branży wykończenia wnętrz, gastronomii jak również porad prawnych i to dla nich miałem przyjemność przygotowywać treść na portal Facebook

W przypadku kontaktu z Sandrą warto zapytać ją również o naszą współpracę przy obsłudze kanałów social media Grupy NEUCA - największego dystrybutora leków w Polsce