Francesca

Francesca

Joined on: 2019-06-26
Piła, Poland
Verified
SKILLS: administrative documentad publishingadvertisementadvertisement photographyallegrobusiness analysiscategory descrpitioncopywritingcustomer servicedata analysisdodawanie produktóweditingeducationevents organisationevents photographyfacebookglobetrottingguide textinstagramlegal analysismailingmarket analysismarketing textnamingon-line trainingphotographypower pointpozyskiwanie klientówproduct reviewsproofreadingproposal writingraporty badawczereportreportreviewrisk analyticssocial mediasocial media marketingtestingtrainingtworzenie kwestionariuszyvirtual office

Natłok obowiązków sprawia, że nie możesz zdążyć ze wszystkim na czas? Pomyśl o asystencie, a najlepiej wirtualnym. Powierzysz mi takie same obowiązki, jak pracownikowi zatrudnionemu w biurze, a satysfakcja z takiego rozwiązania będzie obopólna. Moje wykształcenie, wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w firmach międzynarodowych w Polsce oraz za granicą sprawią, że stworzę dla Ciebie WIRTUALNY SEKRETARIAT – odbiorę i oddzwonię na każdy telefon skierowany do Twojej firmy. Udzielę klientom wszystkich niezbędnych informacji. Obsłużę także Twoją pocztę, odpiszę na maile, poprowadzę kalendarz i przypomnę Tobie o każdym ważnym spotkaniu. Zaplanuję dla Ciebie podróż służbową, zarezerwuję bilety, hotel, zadbam o samochód tam na miejscu. DOKUMENTY, RAPORTY, ANALIZY, SPRAWOZDANIA nie sprawiają, że zaczynam się smucić😊 Chętnie zajmę się także wszystkimi formularzami, drukami, wnioskami czy Twoimi notatkami ze spotkań. REKRUTACJA PRACOWNIKÓW? W tym mam również wiedzę i doświadczenie. Poprowadzę temat od napisania oferty pracy po cały proces rekrutacji, więc nie obawiaj się, potrafię znaleźć idealnego pracownika do Twojej firmy. PREZENTY BIZNESOWE – wiem…ale ja lubię robić prezenty, więc zajmę się i tym😊 ORGANIZOWANIE EVENTÓW – w tym mam również doświadczenie. Organizowałam różne wydarzenia firmowe: wyjazdy integracyjne, konferencje, szkolenia, od 10 do 300 osób, jedno i kilkudniowe. Swoją pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Cechuje mnie lojalność, uczciwość, rzetelność, terminowość i wysoka kultura osobista. Nawiąż ze mną współpracę. Będę solidnym wsparciem dla Ciebie i Twojej firmy.

W wolnych chwilach dużo czytam. Tak to nałóg:) Sklepy z ciuchami mijam obojętnie (co nie znaczy, że źle wyglądam:-) jednak kiedy się zbliżam do księgarni mój oddech niebezpiecznie przyspiesza. Tak, to moja kraina rozpusty i wcale nie walczę ze sobą żeby nic tam nie kupić:) Dzięki tej pasji zajmuję się korektą powierzonych tekstów, pisaniem tekstów, tworzeniem haseł reklamowych. Napisanie podręcznika z branży transportowej nie sprawiło mi problemu. Możesz mi więc śmiało powierzyć pracę copywriter`a czy korektora tekstów.