Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Żmigród, PL

On Useme since 18 August 2019

Business bag icon

Deals 44

SUCCESSFUL: 42

DISPUTED: 0

FAILED: 2

Chat icon

Opinions 8

POSITIVE: 8

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Strony internetowe tworzę od kilkunastu lat. Cenię w nich szybkość działania, lekkość, funkcjonalność i przystosowanie do wyświetlania na urządzeniach o różnych rozmiarach ekranu. Nie lubię zbędnych bajerów, zbędnych bibliotek i bezrefleksyjnego podążania za modnymi aktualnie trendami.

Atuty, które mogę zapewnić Twojej stronie WWW to:

Szybkość działania i lekkość – rozsądnie zrobiona strona może ładować się w czasie poniżej sekundy nawet w ramach mobilnego dostępu do Internetu.

Optymalizacja pod kątem SEO – właściwa kolejność treści, opisy grafik, metadane, przestrzeganie standardów wspomagają pozycjonowanie strony.

Responsywność (RWD) – poprawne wyświetlanie na różnych urządzeniach, w różnych przeglądarkach i rozdzielczościach.

Bezpieczeństwo – Autorski system CMS gwarantuje brak powszechnie znanych błędów i dziur, których pojawianie się w przypadku popularnych rozwiązań pokroju Wordpressa naraża użytkownika na groźbę ataków i wymusza nieustanne aktualizowanie stron.

Wersje językowe – jeżeli istnieje taka potrzeba, zapewniam pełne wsparcie dla wielu wersji językowych. Wielojęzyczność można wprowadzić również przy późniejszej rozbudowie strony.

Oryginalność – jeśli zależy Ci na witrynie wyglądającej inaczej niż kolejny klon zbudowany na bazie standardowych motywów, standardowych efektów i bibliotek.

Skills

Ajax Api Backend Banner Blog Bots Bussines card Canva Cms Coding Copywriting Css Data analysis Dynamic banner Editing Email footers Excel Frontend Graphics GUI Html Html5 Infographics InkScape Intro IT Javascript Landing page Mailing Mysql Photo edit Php Portal Seo Slicing html Slicing psd Sql Static banner Typescript User experience design Vector graphics Web application Web design Web development Web site Website administration Woocommerce Xml

Portfolio

Portfolio item Wiadomości Żmigrodzkie

Strona i archiwum lokalnej gazety.

Portfolio item FEST

Wizytówka sklepu.

Portfolio item Instytut Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii

Strona Instytutu Archeologii i Etnologii PAN.

Portfolio item Kreator kompletów ślubnych - SimpleWeddingDress.pl

Kreator pozwalający na zestawienie własnego kompletu elementów spośród oferty firmy produkującej suknie ślubne.

Portfolio item drakonica.pl

Blog, strona domowa.

Portfolio item Fundacja Archeo

Strona fundacji archeologicznej.

Portfolio item Astro-Studio

Strona prezentująca horoskopy.

Opinions

neoengineering
Neoengineering
on 2021-02-08
Wystawiona opinia
Użytkownik z profesjonalną wiedzą w temacie Javascript i Html wymaganą do wykonania projektu. Od momentu przyjęcia zlecenia sprawny kontakt i pełne zrozumienie celu zlecenia. Użytkowanik zadeklarował czas wykonania zlecania na 2 dni i po otrzymaniu wpłaty czas oczekiwania na gotowy projekt nie przekroczył jednego dnia. Sam projekt wykanany sprawnie i profesjonalnie z pełnymi komentarzami - widać duże doświadczenie wykonawcy. Na wszelkie dodatkowe pytania odpowiedź z dodatkowym kodem projektu praktycznie natychmiastowa. Przystępna cena. Serdecznie polecam tego użytkownika.
no avatar
K4 Consulting
on 2021-02-05
Wystawiona opinia
Bardzo dobry i szybki kontakt. Polecam współpracę
no avatar
XXL-lingerie.com
on 2020-09-01
Wystawiona opinia
Super !, Polecam rzeczowa, kontaktowa.
no avatar
AWIR Studio Reklamy
on 2020-07-17
Wystawiona opinia
Praca wykonana sumiennie i rzetelnie wg naszych wytycznych. Zleceniobiorca wykazał się cierpliwością i zrozumieniem przy wykonywaniu Zlecenia. Uwzględnił wszystkie nasze informacje i uwagi. POLECAM
no avatar
Ducduc
on 2020-06-30
Wystawiona opinia
Perfekcyjne oraz szybko wykonane zlecenie. Genialny oraz sympatyczny kontakt. POLECAM wszystkim współpracę z Drakonica.

Freelancer's reply

Drakonica
Drakonica
on 2020-06-30
Ślicznie dziękuję :)
qubuzz16
Qubuzz16
on 2020-04-10
Wystawiona opinia
Bardzo dobry kontakt, prawidłowo wykonane zlecenie i bezproblemowe wprowadzenie usprawnień.
Prolego
Prolego
on 2020-02-11
Wystawiona opinia
Dobry kontakt. Sprawna wspolpraca.
no avatar
Grzegorz Skwierczyński
on 2019-09-26
Wystawiona opinia
Pełny profesjonalizm i zaangażowanie w projekt. Terminowo i rzetelnie. Wysokie kompetencje w zakresie front-end. Polecam!

Completed offers 10

  • Kilkunastu minutowe zlecenie dla sprawnego front-endowca/webmastera. Tniesz grafike? Znasz dobrze HTML/CSS3? Super złoż nam ofertę w zleceniu! Zlecenie polega na uporządkowaniu kodu HTML tzn. usunięciu niepotrzebnych tagów, podmianie obrazków i tekstu. Możliwa stała współpraca przez Useme przy porządkowaniu większej ilości stron. Zlecenie zdalnie.
  • Poszukuję osoby na dłuższą współpracę biegłą w HTMLu do pisania pojedynczych stron. Praca będzie mało skomplikowana ale z pewnych względów zależy mi na czystym kodzie (np. java w tym środowisku się nie uruchomi). Zlecenia są najbardziej zbliżone do newsletterów w html. Do zlecenia dostarczam tekst + grafikę + projekt wraz z opisem funkcjonalności (jak ma to działać - przekierowania po zakładanym czasie, itp). Dla sprawnego programisty praca powinna być mało skomplikowana. Na początek mam kilka prac do wykonania. Podeślę szczegóły po wyborze konkretnej osoby. Proszę o ogólną wycenę (np. koszt dnia pracy). Po nawiązaniu współpracy będzie możliwość uszczegółowienia wycen.
  • Posiadam gotowy szablon projektu w PSD, szukam osoby, która odpowiednio go potnie i zakoduje zgodnie ze standardem HTML5. Szablon będzie w dużej mierze wykorzystywał gotowe grafiki, których nie będzie można zbytnio wystylizować za pomocą CSS. Zlecenie dotyczy tylko strony głównej, proszę nie wysyłać ofert edytowania strony, modyfikowania oraz hostingu.
  • OGÓLNE: Kalkulator docelowo ma zostać umieszczony w górnej części strony - obok opisu usług lub na rotatorze. Ma wyliczać przykładową wysokość raty dla określonych danych. MATH: -oprocentowanie 3,2% -prowizja 2,5% -okres kredytowania 5-35 lat Przykład: chcę wziąć 150.000 na 5 lat. Płacę 2,5% z 150.000 czyli 3750zł oraz oprocentowanie 3,2% czyli 4800zł. Razem od zapłaty jest 158.550zł. 5 lat to 60 miesięcy, zatem miesięczna rata wynosi 2642,5zł. FRONT-END: Nagłówek - kalkulator raty kredytu hipotecznego Poniżej 2 suwaki: -wysokość kredytu (od 100 do 500 tys) -okres kredytowania (w zakresie 5-35 lat) Poniżej w czasie rzeczywistym wyświetla się wartość opisana jako "wysokość miesięcznej raty". W pobliżu owej raty znajduje się przycisk "zamów kontakt". Po jego kliknięciu, pojawia się dodatkowe pole na wpisanie adresu email lub telefonu. Po podaniu kontaktu i zatwierdzeniu (np. buttonem "OK"), na zdefiniowany w ustawieniach kalkulatora adres mailowy wysyłana jest wiadomość zawierająca dane z kalkulatora widoczne w momencie zgłoszenia - ustaloną wysokość kredytu, ustalony okres kredytowania i wyliczoną ratę (tak, aby można było skontaktować się z klientem przez mail lub drogą telefoniczną i odnieść się do wpisanych przez niego danych). Dominujący kolor na stronie jeszcze nie jest ustalony więc muszę mieć możliwość dopasowania poszczególnych elementów, np. w CSS.
  • Mam małe zadanie do wykonania i chciałem spytać, czy macie Państwo zasoby do jego wykonania i czy mnie na to stać. Zadanie jest takie, aby stworzyć rozwiązanie ułatwiające pracownikom w terenie pracę. Mieliby oni na swoich komórkach sprawdzać, czy pesel jest w bazie. Jeśli pesela nie ma, to dodawaliby go do bazy wraz z imieniem i nazwiskiem. A jeśli klient wyraziłby zgodę (checkbox) to dodawaliby jeszcze nazwę firmy. To jest cała logika. Do tego doszłyby ewentualnie pola adresu i dwa pola warunkowe. To musi być coś prostego, żeby obsługa nie stanowiła wyzwania dla pracowników. Ja to zadanie zrealizowałem, ale nie jestem zachwycony z efektu, dlatego szukam wsparcia. Nie jesteśmy na razie w żaden sposób zdeterminowani co do kierunku działań, bo baza peseli jeszcze nie powstała. I również nie chciałbym niczego sugerować, ani narzucać. To mogłaby być nawet baza plikowa (np. Excel). Ale ja to po prostu zrobiłem jako zahasłowaną podstronę www mojej firmy. Tam umieściłem wtyczkę WP Custom Fields Search, która sprawdza tworzącą się poprzez formularz Contact Form 7 bazę danych Flamingo. To działa i załatwia wszystkie potrzeby. Jedyny mankament jest taki, że wtyczka jest słabo konfigurowalna i zamiast info, że w bazie jest już taki pesel, dostaję w wyniku cały rekord ze wszystkimi śmieciami, których nie chcielibyśmy wyświetlać pracownikom. Sprawa jest mała, ale pilna.
  • Szukam kogoś do napisania za pomocą HTML/PHP/JS prostej strony internetowej, która będzie wyświetlać najbliższe odjazdy autobusów (np. 5 najbliższych), na przemian z reklamami. Ogólne założenie to 5 min wyświetlana jest tabela odjazdów, 3 min reklamy. Wymagania: - Czas odjazdu zależny od bieżącej godziny, - Wyświetlanie odjazdów zależne od dni. To znaczy np. dodatkowe kursy lub ich brak w określonych datach. - System CMS do zarządzania rozkładem jazdy i umieszczania reklam. Może być oparty o istniejące rozwiązania jak np. Wordpress
  • Zlecę przygotowanie stopki w formacie HTML służącej jako podpis do maili firmowych, wysyłanych z programu Thunderbird. Najważniejszą rzeczą jest aby stopka była prawidłowo wyświetlana w jak największej ilości serwisów i programów pocztowych (aby się nie rozjeżdżała). Stopka dla 6 pracowników Przygotowana wg naszych plików graficznych i nawiazania do layotu strony www, zdjecie pracownika, piktogramy, symbole. Stopka na którym oprócz podstawowych informacji, danych firmy są adres strony internetowej, adres mail, fanpagr. Zadaniem jest przy gotowanie pliku HTML tak aby w odpowiednich miejscach w grafice pojawiły się odnośniki do stron internetowych.
  • Zlecę napisanie kalkulatora zwrotu z inwestycji w Java Script na podstawie kalkulatora stworzonego w arkuszu kalkulacyjnym - https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zKZ63eLKq5BD0NEFLPyre2gS75c4jq3Owf1Cgv__pLI/edit?usp=sharing. Proszę o oferty.
  • Zakodowanie pozostałych podstron obecnego projektu.
  • Zlecę wykonanie kodu fragmentu strony WWW z Javascript wyświetlającym w tabeli 2 kolumowej listę dat (zakresu od do) skorygowanej do wybranej strefy czasowej (wybór przyciskiem). Liczba dat: do 200 par. Działający wstępny szkielet strony jest wykonany w bootstrap i zostanie udostępniony po wybraniu zleceniobiorcy. Format dat przechowywany w stałych w pliku JS czy lub głównym html. Cała strona używająca tego skryptu będzie stroną główną serwisu tak więc zależy mi na szybkości działania i względnie małym kodzie.