Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Sokołów Podlaski, PL

On Useme since 3 October 2018

Business bag icon

Deals 33

SUCCESSFUL: 33

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Hej,

Mam na imię Dominika i zajmuję się tworzeniem stron internetowych w WordPress'ie.

Jeśli poszukujesz kogoś, kto w rozsądnej cenie stworzy Ci ładną i funkcjonalną stronę internetową, dobrze trafiłeś! Zajmuję się tworzeniem stron internetowych od podstaw, modernizacją istniejących już witryn oraz dostosowywaniem stron na urządzenia mobilne.

Oferuję pełen zakres usług, łącznie z zakupem hostingu i domeny.

Zapraszam do współpracy

Portfolio

Portfolio item Magiczna Tęcza – Producent placów zabaw dla dzieci

Przeniesienie całej treści starej strony, do nowej opartej na WordPressie. Stworzenie dedykowanego motywu z możliwością tworzenia stron według różnych szablonów, dodawania Produktów przez panel administracyjny WordPress, samodzielnego edytowania...

Portfolio item Lipnowski Opał - ekologiczny i ekonomiczny opał

Ta strona oparta na WordPressie została stworzona na podstawie płatnego motywu. Posiada pokaz slajdów na stronie głównej, formularz kontaktowy z mapką, ofertę produktów wraz z ich specyfikacją oraz stronę z najnowszymi wpisami (Aktualności.)

Portfolio item Dynarek MEBLE - Producent mebli na wymiar w Lublin

Strona z odświeżonym wyglądem z dedykowanym motywem WordPress. Wykonanie 'slidera' ze zmieniającymi się zdjęciami na stronie głównej, zmiana układu w ofertach na stronie głównej, w zakładce "o nas" zmiana tekstu i wyglądu. Wykonanie podstron w...

Portfolio item Biuro rachunkowe Profit

Możliwość dodawania wpisów w WordPressie, które są automatycznie wyświetlane na stronie głównej. Dodanie zakładki strefa klienta, z rozwijalnymi informacjami.

Portfolio item Domwood- domy z drewna

Stworzenie strony internetowej domwood.pl- na podstawie szablonu, wykonanie formularza z prośbą o wycenę, wykonanie cesji strony i zainstalowanie certyfikatu SSL.

Portfolio item Buderus Inserw

Przystosowanie strony internetowej oraz sklepu do wersji responsywnej(strona automatycznie dostosowuje się do mniejszych urządzeń, np. tabletów czy smartfonów). Na zdjęciu responsywne menu.

Opinions

Justyna Bertrand
Justyna Bertrand
on 2024-04-29
Wystawiona opinia
Polecam z czystym sumieniem, dobrze i sprawnie wykonane zlecenie.

Completed offers 1

  • Hi, I'm looking for a person to update PHP of 3 small sites on wordpress and check if everything will be compatible with themes etc. so that the site can continue to work, in the future I would also like you to take care of/engage in site fixes that I have yet to catch. The sites have not been "taken care of" for about 3 years and need updates, but this we can agree on additionally when establishing cooperation :)