Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Częstochowa, PL

On Useme since 25 May 2016

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Hello Sirs! Whenever You need a voice talent for Your audio/video project I'd be very happy to help. Available languages: -Polish (native); -English. And here are some projects, that I have voiced: https://www.youtube.com/playlist?list=PLCWJAgj_KPOtOEaUi-sOHTBg-v0dHS0WI I can also translate Your script before recording.

I am looking forward toworking with you. Kind regards, Dariusz Januszewski.

Skills

Background music English Lector Music Polish Radio spot Recordings Translation

Portfolio

januszewski_demo2018.mp3
Demo lektorskie

My voice demo in Polish with a mix of some recordings I've done. I can also record a preview sample of Your English script to make You sure I'm the voice that suites Your project.

Completed offers 1

  • Proszę o oferty do podkładu lektorskiego do filmu około 2 minutowego z wersją polską i angielską. Tekst poniżej: 1 Natłok pracy, obowiazków, informacji 2 nie wiesz gdzie szukać, a może wiesz tylko nie masz czasu 3 to powoduje Twoje zmęczenie 4 Mamy dla Ciebie rozwiązanie 5 Bedziesz mógł się cieszyć czasem z rodziną 6 z przyjaciółmi 7 bądź uprawiać ulubione sporty 8 podróżować albo wypoczywać 9 skupić się w firmie nad tym co jest najważniejsze 10 a przy tym oszczędzisz czas i pieniądze 11 to wszystko jest możliwe 12 jak zajmie się tym dla Ciebie Finder Occasion