Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Proszowice, PL

On Useme since 18 April 2018

Business bag icon

Deals 70

SUCCESSFUL: 70

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Administrator o wysokich standardach, programista i analityk, te słowa najelpiej opsują mnie w dużym skrócie. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie jako opiekun IT, programista (PHP, JS) i specjalista ds. rozwoju. Tworzę mikroserwisy, panele administracyjne, interfejsy, skrypty wymiany danych, narzędzia automatyzujące pracę itp.

Ostatnie lata spełzły na "romansie" z Wordpressem (audyty, optymalizacje, odwirusowanie, custom-modyfikacje...) ale powoli uczucie zanika i nie wiem czy ten związek przetrwa trudne momenty (por. ostatnie wydania Wordpressa, które idą w takim kierunku, że przydaje się mieć papier pod reką...). Wracając do powagi, na poważnie spotykam się z analityką (ona to potrafi porwać :). Pracuję także jako znawca usability, UX, SEO, oraz mam duże zamiłowanie do obszarów hostingowych, które bierze się z pasji do Linuksa.

Moje wartości to: ★ prostota, ★ optymalizacja, ★ użyteczność. Przywiązuję dużą wagę do zasad etycznych. Działam uczciwie, jestem profesjonalistą. Uczę. Zapraszam do kontaktu...

Skills

Cms Css Databases Hosting services Javascript Linux Mysql Online shop Php Portal User experience design Web application Web development Wordpress

Portfolio

Completed offers 1

  • Chodzi o prostą wyszukiwarkę tłumaczeń branżowych (PL>EN). W skrócie działać ma to tak, że mamy panel admina, gdzie możemy dodawać frazy + tłumaczenie. W większości przypadków jedna fraza + tłumaczenie, ale do części fraz jest też skrót, który powinien się wyświetlać razem z frazą. Niektóre słowa mają dwa tłumaczenia Ma się wyświetlać tylko ta przypisana fraza (lub dwie frazy, jeśli są dwa tłumaczenia tego samego zwrotu). Chciałbym też, żeby była możliwość wyszukiwania częściowego tzn. jeśli użytkownik wpisze frazę „prace” to wyświetlą mu się wszystkie frazy, które zawierają w sobie tę frazę np. „prace badawcze”, „prace wysokościowe” itp. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego admin dostaje maila o nowej rejestracji, po weryfikacji admina będzie możliwość aktywacji konta usera. Od tego momentu dostęp do wyszukiwarki będzie możliwy. Admin może również dezaktywować konto. Po zalogowaniu user otrzymuje widok podobny do Google – miejsce na wpisanie frazy. Dodatkowo w serwisie powinna znajdować się podstrona z listą wszystkich wyrażeń podzieloną alfabetycznie (klikamy A, B, C, ....) Prośba o koszt i termin napisania takiego miniskryptu. Framework dowolny, może być czysty php+mysql, tu mamy dowolność.