Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Proszowice, PL

On Useme since 18 April 2018

Business bag icon

Deals 53

SUCCESSFUL: 53

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Administrator o wysokich standardach, programista i analityk, te słowa najelpiej opsują mnie w dużym skrócie. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie jako opiekun IT, programista (PHP, JS) i specjalista ds. rozwoju. Tworzę mikroserwisy, panele administracyjne, interfejsy, skrypty wymiany danych, narzędzia automatyzujące pracę itp.

Ostatnie lata spełzły na "romansie" z Wordpressem (audyty, optymalizacje, odwirusowanie, custom-modyfikacje...) ale powoli uczucie zanika i nie wiem czy ten związek przetrwa trudne momenty (por. ostatnie wydania Wordpressa, które idą w takim kierunku, że przydaje się mieć papier pod reką...). Wracając do powagi, na poważnie spotykam się z analityką (ona to potrafi porwać :). Pracuję także jako znawca usability, UX, SEO, oraz mam duże zamiłowanie do obszarów hostingowych, które bierze się z pasji do Linuksa.

Moje wartości to: ★ prostota, ★ optymalizacja, ★ użyteczność. Przywiązuję dużą wagę do zasad etycznych. Działam uczciwie, jestem profesjonalistą. Uczę. Zapraszam do kontaktu...

Skills

Branding Css Hosting services Javascript Linux Mysql Php Web application Web development Wordpress

Portfolio