Czynne Studio

Czynne Studio

Joined on: 2018-04-04
Błonie, Poland
Verified
SKILLS: adobe illustratoradobe indesignadobe photoshopbook front covercorporate identitydtpebook creationgraphicsillustrationsinfographicslayout designlayout designlogophotographyposterspre-presstypesettingtypographyvector graphicsweb design

Czynny od 20 lat projektant wzornictwa przemysłowego, systemów informacji, wizerunku firm i produktów. Wie, że ludzie są wrażliwi i takimi chcą pozostać. Dlatego tworzy rzeczy piękne na papierze, ekranie i w przestrzeń. Woli słuchać, myśleć i doprowadzać rzeczy do końca. Używa lewej ręki i prawej półkuli mózgowej. Możesz z nim pracować.

The Past Societies iBooks Author

Pięć ebooków interaktywnych (nie mylić z epub) zaprojektowanych na platformę iBooks Store. Idealne do czytania na iPadzie i wszystkich urządzeniach od Apple, wykorzystują technologię Multi‑Touch, galerie, etc.

Seria wydawnicza pod przewodnictwem prof. Przemysława Urbańczyka, dla Instytutu Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk. Opisuje dzieje ziem dzisiejszej Polski od pierwszych śladów ludzkiej na niej aktywności do roku 1000 naszej ery.

5 tomów, 46 autorów, 1656 ilustracji, 166 map. Zdjęcia okładkowe Wawrzyniec Skoczylas, koncepcja okładek Albert Salamon.

http://www.czynnestudio.pl/portfolio/the-past-societies-ibooks-author/

PWN Lasy Państwowe Drzewa Polski: projekt książki

Album o najsłynniejszych drzewach Polski, przygotowany dla Wydawnictwa Naukowego PWN i Lasów Państwowych. Projekt, skład i przygotowanie do druku rzecz jasna. Książka jest połączeniem albumu, poradnika, kompendium ciekawostek przyrodniczych i historycznych oraz przewodnika turystycznego. 300 drzew pomnikowych 600 fotografii.

http://www.czynnestudio.pl/portfolio/drzewa-polski-projekt-ksiazki/

Afriso: branding

Odświeżenie znaku, uporządkowanie wizerunku i brand manual. Projekty wydawnictw katalogowych i promocyjnych. Projekty serii opakowań.

http://www.czynnestudio.pl/portfolio/branding-afriso/

No reviews.