Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Czeladź, PL

On Useme since 16 September 2019

Business bag icon

Deals 56

SUCCESSFUL: 56

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

CopyWRITER.

Skills

Article Copywriting Pre-sell text Seo

Portfolio

560 tekstów zrealizowanych na GoodContent.pl, komp

Opinions

no avatar
Sendevia
on 2019-10-23
Wystawiona opinia
Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do współpracy i wysoka jakość wykonania zlecenia. Skorygowany tekst nabrał charakteru i wyrazistości. Serdecznie polecam :)

Freelancer's reply

CopyWRITER
CopyWRITER
on 2019-10-23
Dziękuję za tak pochlebną opinię, cieszę się, że mogłem pomóc.

Completed offers 4

  • Witam serdecznie, szukam osobę, która będzie sprawdzać i korygować napisane teksty na bloga. Trzeba będzie poprawiać stylistykę, gramatykę.
  • Jeśli interesujesz się wyciskaniem soków i lubisz pisać, to ta oferta jest dla Ciebie. Szukam osoby znającej się na temacie (to istotne), która będzie pisać wartościowe teksty na temat wyciskarek do soków (porównanie i opisywanie poszczególnych modeli ). Treści muszą być unikalne (nie kopiowane) na podstawie przekazanych słów kluczowych. Ilość słów w jednym artykule to 600-700. Proszę o wycenę 1 tekstu na początek. Zależy mi jednak na długotrwałej współpracy.
  • Napisanie dwóch tekstów specjalistycznych - każdy po 2,5 tys. znaków - na poniższe tematy: 1. Dlaczego warto sadzić duże drzewa - jakie są tego korzyści z uwzględnieniem pochłaniania przez nie większej ilości tlenku węgla. 2. Na czym polega zrównoważony rozwój w budownictwie. Proszę wyłącznie o oferty uwzględniające całkowite przekazanie praw autorskich za pośrednictwem protokołu. Maksymalny termin realizacji zlecenia - 22 grudnia.
  • Napisanie dwóch tekstów specjalistycznych - każdy po 2,5 tys. znaków - na poniższe tematy: > Zielone dachy - jakie korzyści wynikają z ich stosowania. > Ruch zero waste/less waste - na czym polega. Proszę wyłącznie o oferty uwzględniające całkowite przekazanie praw autorskich za pośrednictwem protokołu.