copykmatuszyk

Joined on: 2018-07-23
Klimkówka, Poland
Verified
SKILLS: articleblogbuzzmarketingcopywritingfanpagepre-sell textproduct descriptionsearch optimizationseoservice descriptionsocial mediatext editing

Dzień dobry,

Nazywam się Krzysztof Matuszyk i zajmuję się kreatywnym wspieraniem małych, średnich i dużych biznesów.

Piszę teksty, wspieram w działaniach w social media. Tworzę teksty opisowe do stron www. Moim zadaniem jest wsparcie w budowaniu Twojej marki online, zajmując się opisanymi wyżej rzeczami za Ciebie po to, żebyś Ty miał czas robić to, co umiesz najlepiej.

Poniżej przedstawiam 8 powodów, dlaczego warto ze mną współpracować. W załączniku znajduję się natomiast lista moich publikacji.

DLACZEGO WARTO PODJĄĆ ZE MNĄ WSPÓŁPRACĘ:

1. Piszę w wielu branżach.

Współpracuję z firmami z całego kraju. Nie jest dla mnie problemem pisanie w kilku językach. Poza tekstami pisanymi po polsku, z powodzeniem piszemy jeszcze po angielsku oraz po niemiecku.

2. Mam szeroki zakres tekstów Miałem styczność z wieloma zawodami i branżami. Dzięki temu piszę na wiele tematów, w wielu dziedzinach merytorycznie: przechodząc przez literaturę, modę, PR, marketing, zarzadzanie do branży budowlanej oraz nieruchomości. Nie jestem ograniczony schematem czy jednym rodzajem tekstów: tworzę opisy produktów, wpisy do mediów społecznościowych, krótkie teksty oraz bardzo rozbudowane artykuły branżowe.

3. Moim atutem jest duże tempo pisania Na swoje działania poświęcam wiele czasu. Dzięki temu jestem w stanie napisać publikacje nawet na 100 tys znaków w ciągu tygodnia.

4. Terminowość to moje drugie imię Ustalony przez Państwa termin jest dla mnie święty. Nie przekraczam terminów, i robię wszystko, by przesłać moje zlecenia do akceptacji dużo wcześniej niż planowany deadline.

5. Jestem uczciwy i rzetelny U mnie nie ma przyzwolenia na plagiat i nieuczciwość. Nie toleruję przeróbek i dopisywanych tekstów. Treści przeze mnie stworzone są autorskie i dbam o to, by były wysokiej jakości. Nie jest sztuką napisać byle co, byle jak. Sztuką jest napisać dobrze. I ja tak piszę.

6. Oferuję usługę „teksty na już” Dla tekstów o wysokim priorytecie, oferuję usługę, dzięki której przez większość doby przyjmuje zlecenia i wykonuję je w pierwszym priorytecie. Teksty przygotowane są porządnie i skrupulatnie- krótki termin NIE jest równoznaczny z niską jakością.

7. Przygotowuję się do pisania Poza prostymi tekstami piszę również teksty specjalistyczne, do których się przygotowuję. Teksty specjalistyczne są poparte wiedzą z naukowych, sprawdzonych źródeł.

8. Jestem elastyczny Nie lubię pisać „na jedno kopyto”. Szanuję klienta, i chcę dostosować się do jego życzeń. Konkretna specyfikacja tekstu? Pisanie pod wtyczki? Specyficzny język wypowiedzi? Dla mnie to żaden problem! Jestem zmienny niczym kameleon- dla mnie jest to proste.

Zapraszam do współpracy!

Pozdrawiam

Krzysztof Matuszyk