Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Toruń, PL

On Useme since 11 August 2020

Business bag icon

Deals 6

SUCCESSFUL: 6

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Skills

Article Blog Copywriting Facebook Fanpage Pre-sell text Product description Search optimization Sector Seo Social media Text editing

Completed offers 2

  • Witam! Moja firma prężnie się rozwija i obecnie poszukuję odpowiedzialnego copywritera, który dołączy do mojego zespołu. Zależy mi na osobie umiejącej dotrzymywać terminów i znającej język angielski. Na początek współpracy oferuję kilka tekstów tygodniowo, oczywiście w języku polskim. Tematyka jest bardzo różnorodna, choć dominują teksty marketignowe, finansowe i gamingowe. Jeśli potrafisz pisać artykuły również w języku angielskim (lub w innym), koniecznie daj mi znać. Ze względu na to, że z klientami rozliczam się za słowo (większość z nich jest zza granicy), proszę o podanie stawki w tym samym formacie. Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych dłuższą współpracą. ___________________ Zadanie próbne!!! Napisać tekst na 1000 słów na temat "Podsumowania w CV". Tekst musi zawierać podane frazy kluczowe umiejętnie rozmieszczone oraz opierać się na artykule bazowym. Jest to artykuł na bloga klienta, który musi przedstawiać plusy i minusy zamieszczania podsumowania w życiorysie oraz reklamować narzędzie do kreowania CV (zapewniam zrzuty ekranu narzędzia do wglądu oraz wcześniejsze teksty z bloga). Każdy artykuł sprawdzany jest pod kątem plagiatu.
  • Witam! Moja firma prężnie się rozwija i obecnie poszukuję odpowiedzialnego copywritera, który dołączy do mojego zespołu. Zależy mi na osobie umiejącej dotrzymywać terminów i znającej język angielski. Na początek współpracy oferuję kilka tekstów tygodniowo, oczywiście w języku polskim. Tematyka jest bardzo różnorodna, choć dominują teksty marketignowe, finansowe i gamingowe. Jeśli potrafisz pisać artykuły również w języku angielskim (lub w innym), koniecznie daj mi znać. Ze względu na to, że z klientami rozliczam się za słowo (większość z nich jest zza granicy), proszę o podanie stawki w tym samym formacie. Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych dłuższą współpracą. Każdy artykuł sprawdzany jest pod kątem plagiatu.