Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Sanok

On Useme since 6 February 2024

About me

Cześć, mam na imię Dawid i jestem Senior SEO Specialist. Zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych od blisko 8 lat i współpracowałem już z wieloma klientami z różnych sektorów gospodarki. Moim głównym celem podczas współpracy z klientami jest zwiększanie widoczności domeny na wcześniej wybrane słowa kluczowe. Dodatkowo skupiam się na sprowadzenie wartościowego ruchu na stronę i zwiększenie świadomości Twojej firmy w internecie.

Stawiam przede wszystkim na techniczne SEO i szczegółową optymalizację strony. Na początku współpracy zachęcam do spotkania online w celu ustalenia zakresu prac, budżetu, planu pracy oraz KPI. Cenię sobie długofalową współpracę i stały kontakt w celu omówienia wszystkich zmian na stronie oraz wyników.

Jeżeli potrzebujesz poprawić widoczność swojej strony, przeprowadzić szczegółowy audyt lub umówić się na konsultację SEO, to jestem do Twojej dyspozycji.

Portfolio

Portfolio item
Strona internetowa o zdrowiu

Strona: serwis z zakresu zdrowia Działania: Audyt SEO, wdrożenie zmian i optymalizacja serwisu, publikacja wysokiej jakości treści, pozyskiwanie wartościowych linków Efekty: Wzrost wyników w TOP10 o blisko 897%, ruch organiczny + 500%