Billog Studio

Billog Studio

Joined on: 2019-09-20
Legionowo, Poland
Verified
SKILLS: androidc c#c++codingdatabasesdomain namegamesgeneral applicationshtmlhtml5iOSjavajavascriptlayout designlayout designlinuxmac OSmobile applications.NETpythonunity3Dvector graphicsweb applicationweb designweb developmentweb site

Dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań poprzez uwolnienie indywidualnych pasji, charakteru i potencjału twórczego naszych pracowników.

Nasze studio powstało w 2019 roku. Od samego początku koncentrowaliśmy się na tworzeniu aplikacji, które w atrakcyjny sposób wspomagały wymianę informacji między użytkownikami. Dzięki stałemu udoskonalaniu naszych praktyk projektowych z czasem uzyskaliśmy znaczące osiągnięcia:

- ponad 80 000 pobrań na Google Play.

- jedna z naszych aplikacji osiągnęła 3. miejsce "Najlepsze z kategorii" w sklepie Google Play.

- aktywne community stale dodające własną treść

Obecnie zajmujemy się wdrażaniem intuicyjnych i przejrzystych rozwiązań usprawniających wymianę danych między pracownikami i/lub kontakt z klientem. Dzięki naszemu wsparciu i doświadczeniu, współpracujące z nami firmy zwiększają kontrolę nad licznymi procesami zachodzącymi wewnątrz przedsiębiorstwa - a co za tym idzie - zwiększają zyski.

We współpracy z m.in.:

- PSB-Mrówka sieć sklepów należących do Grupy PSB Handel S.A

- Termo-fol Sp. z.o.o

- KPT Digital Dragons Sp. z.o.o

Michał Walasek "wnauce.pl" - Strona internetowa

Osobisty portal Michała Walaska poświęcony rozwojowi osobistemu oraz nauce języków. Strona, poza artykułami, zawiera w pełni funkcjonalny system kontaktu mailowego z subskrybentami oraz łatwy w obsłudze i bezpieczny sklep z kursami lingwistycznymi.

Odpowiadamy za kompleksową obsługę, wparcie, funkcjonowanie strony i kontakt z klientem. Projekt komercyjny.

https://wnauce.pl

E-magazynier - Aplikacja inwentaryzacyjna

Aplikacja służąca do kompleksowej obsługi inwentaryzacji w sklepach sieci "Mrówka".

Zawiera takie funkcjonalności jak: - skanowanie produktu - zaawansowaną autoryzację użytkownika/system zabezpieczający - możliwość składania zamówień do sklepu z pozycji aplikacji - przygotowywanie zamówień - zliczanie towaru i wymiana danych z bazą - rozbudowany system powiadomień

Odpowiadamy za całość aplikacji. Od konceptu po pełną realizację. Projekt komercyjny.

https://mrowka.com.pl

100 pytań, żeby się poznać - Aplikacja rozrywkowa

Aplikacja rozrywkowa służąca do budowania ciekawych konwersacji. Zawiera bazę 100 pytań podstawowych, które prowokują do ciekawej rozmowy zarówno z nowymi jak i starymi znajomymi.

Znajduje się w niej także Poczekalnia, czyli zbiór pytań graczy. Każdy użytkownik może dodać własną treść, która następnie trafia do Poczekalni. Tam prowadzone jest głosowanie. Głosować może każdy z graczy za pomocą polubień. Propozycja z największą liczbą głosów trafia do głównej bazy.

Nasz produkt jest w ścisłej czołówce rankingu aplikacji randkowych na Google Play.

https://billogstudio.com

Lost My Way - Gra video (demo)

Gra video, pochodząca z gatunku pierwszoosobowych gier przygodowych z elementami survival horroru.

Fabuła nawiązuje do prawdziwych wydarzeń wokół amerykańskiej sekty religijnej z lat '60 -'70. Główną oś rozgrywki stanowi rozwiązywanie zagadek kryminalnych, a także próba przetrwania w nieprzychylnym świecie.

Laureat drugiej edycji Inkubatora Digital Dragons (2019/2020).

https://billogstudio.com

No reviews.