Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: JAWORZNO

On Useme since 26 November 2020

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Posiadam ponad 5 letnie doświadczenie w pracy głównie z customowymi motywami Wordpress, zarwóno jako freelancer, jak i kontraktor w software house (projekty głównie dla klientów zagranicznych). Technologie:

  • JavaScript/Typescript, jQuery, ajax, React, Next
  • HTML, CSS/SCSS, bootstrap, tailwind,
  • PHP, MYSQL,
  • WP Rest API, Gutenberg Blocks, ACF,
  • Woocommerce, Shopify,
  • pluginy m.in.:Gravity Forms, Contact Form 7, WPML, Events Calendar Pro,
  • design: Figma, Adobe XD,
  • integracje z zewnętrznymi serwisami przez API,
  • no code / low code: Webflow.

Zapraszam do współpracy.

Portfolio

Exnovo

Strona biura nieruchomości oparta o CMS Wordpress integracja z dedykowany dla biur nieruchomości CRM - estiCRM.pl, zaawansowana wyszukiwarka ofert.

Panorama Lake

Landing-page inwestycji deweloperskiej.

Nowa Pszczelna

Landing-page inwestycji deweloperskiej.

Calodging

Serwis internetowy wykonany na zlecenie https://thedaylightstudio.com/

Wyjątkowe Nieruchomości

Strona biura nieruchomości oparta o CMS Wordpress pobierająca oferty z API udostępnianego przez dedykowany dla biur nieruchomości CRM - estiCRM.pl.

Completed offers 1

  • Cześć, szukam kogoś kto napisze skrypt który po kliknięciu w przycisk zmieni właściwości elementu oznaczonego odpowiednia klasą. Potrzebuje skrypt który umożliwi mi, zmieniać właściwości różnych element np. tekstu poprzez dodawanie i usuwanie klas (CSS). Na przykład: wszystkie tytuły na stronie www są w kolorze czerwonych, chcę mieć możliwość zmiany tych kolorów przy pomocy jednego kliknięcia. chcę aby to działało tak, że po kliknięciu jedna klasa tego elementu znika i dodaje się druga, po ponownym kliknięciu wraca do stanu pierwotnego. Skrypt musi być elastyczny, musi dawać mi możliwość tworzenia dodatkowych przycisków i tworzenia dodatkowych klas z konkretnymi właściwościami (Mini instrukcja mile widziana). Np. jeden przycisk zmienia kolor na czarny, kolejny na czerwony, jeszcze kolejny na zielony, jeszcze inny ich wielkość itp. itd. Skrypt będzie działał w obrębie WordPress, warto to uwzględnić, aby nie kolidował z kodem źródłowym. Muszę mieć tez możliwość dowolnej zmiany wyglądu przycisków, przy wykorzystaniu html'a i CSS'a. Chciałbym też aby skrypt aktywnym przyciskom nadawał jakąś unikalną klasę, dzięki której będę miał możliwość wpływania poprzez CSS na każdy aktywny przycisk osobno w razie potrzeby. To chyba na tyle, w razie dodatkowych pytań proszę śmiało pisać. Myślę, że powinno być to zrozumiałe. Pozdrawiam.