Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Nadma

On Useme since 31 January 2023

About me

  • [Warszawa i okolice jednak możliwy również dojazd do innego miasta]

Zajmuję się filmowaniem od 6 lat, zdobywając szerokie doświadczenie w branży filmowej.

Moje umiejętności obejmują różnorodne rodzaje produkcji, w tym nagrania eventowe, korporacyjne oraz fabularne. Realizowałem wiele ciekawych projektów, które zyskały pozytywne opinie od klientów.

Jeśli szukasz operatora kamery, który potrafi przekazać Twoją wizję i stworzyć piękne filmy, to zapraszam do skorzystania z moich usług. Gwarantuję profesjonalizm, zaangażowanie i pasję, aby Twój projekt stał się niezapomnianym sukcesem. Skontaktuj się ze mną już teraz, aby omówić swoje potrzeby i zrealizować wspólnie fantastyczne nagrania.

Skills

Promotional video Radio spot Recordings Video editing

Portfolio

Portfolio item BON UW

Realizacja 40 materiałów video jako II reżyser oraz Operator kamery dla Biura Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Warszawskiego. Realizacja na kamerze bmpcc4k.

Portfolio item Wielkie Granie na PGE Narodowym

Realizacja materiału video jako Operator kamery z wydarzenia "Wielkie Granie na Narodowym". Realizacja na kamerze bmpcc4k.

Portfolio item Redaktor SM for Beloud.live (2021)

Redaktor Social media odpowiada za komunikację między firmą a klientem za pomocą wszelkich dostępnych mediów społecznościowych. zarządzanie projektami, specjalizację w zakresie marketingu wideo, copywriting oraz grafiki

Portfolio item reportaż "Między Nami"

Jako twórca reportażu "Między Nami", zagłębiam się w fascynujący świat wyznań religijnych w Polsce. Moja praca to nie tylko reżyseria, lecz podróż przez różnorodność przekonań, ukazująca piękno dialogu między kulturami.

Portfolio item FAUNA I FLORA PUSTYNI BŁĘDOWSKIEJ

Realizacja materiałów video jako Operator kamery dla Centrum E-learningu URK. Realizacja na kamerze bmpcc4k.

Portfolio item Beckstage Teatr telewizji : Apollo z Bellac

Realizacja materiału video jako Operator kamery oraz montażysta dla TVP.pl, z Beckstage-u Teatr telewizji : Apollo z Bellac. Realizacja na kamerze sony alpha 7IVs

Portfolio item Konferencja Prasowa Polskiej Grupy Raka Płuca

Realizacja materiału video jako Operator kamery z wydarzenia konferencji prasowej Polskiej Grupy Raka Płuc. Realizacja na kamerze bmpcc4k.

Portfolio item Realizacje Radiowe

Jako reporter radiowy przez trzy lata, zdobywałem doświadczenie w przygotowywaniu relacji na żywo, przeprowadzaniu wywiadów i redagowaniu materiałów dźwiękowych. Śledzenie bieżących wydarzeń i tworzenie angażujących historii.

Portfolio item
KS Maxi Plast Ząbki

Realizacja materiałów video jako reżyser oraz Operator kamery dla KS Maxi Plast Ząbki. Realizacja na kamerze bmpcc4k.

Portfolio item Reklama luxmed

Jako operator kamery realizowałem nagrania do reklamy internetowej dla firmy Luxmed