Bartek Nejman

Bartek Nejman

Joined on: 2019-05-28
Warszawa, Poland
Verified
SKILLS: adwordsGoogle AdWordsgoogle analyticsGoogle Tag Managerhtmlmailchimpmailingmailingonline advertising

Cześć! Jestem marketerem z 8 letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w marketingu internetowym. Od lat prowadzę kampanie CPC (search, display), email marketingu, projektuję landing page. Zajmuję się również marketing automation (posiadam certyfikat Salesmanago) i wielokanałowym lead generation.

Poza sprawną obsługą wielu narzędzi marketingowych mogę również pomóc Ci w przygotowaniu strategii marketingowej lub planu marketingowego. Z uwzględnieniem możliwości Twojej organizacji.

Mailingi z kampanii promocyjnych - FCN.pl

Przykładowe mailingi przygotowane na potrzeby kampanii cyklicznych wysyłanych do aktualnych klientów. Mailingi są personalizowanie (Imię, forma osobowa, wielkość kodu promocyjnego). Projekty posiadają animowane elementy, które mają odpowiednio kierować wzrokiem.

https://www.fcn.pl

Mailingi z kampanii marketing automation - FCN.pl

Mailingi stworzone dla kampanii marketing automation. Jak widać na załączonym obrazku, oba projekty bardzo różnią się od siebie. Pierwszy jest bardzo intensywny i dynamiczny (typowo sprzedażowy) drugi bardziej stonowany i merytoryczny (podziękowanie za dokonanie wpłaty).

https://www.fcn.pl

Google Ads - FCN

Stworzone kampanie miały za zadanie generować zakładanie kont w serwisie. Podjęte działania skupiały się na silnej kampanii w wynikach wyszukiwania i działaniach wspierających w sieci reklamowej/remarketingu. Dodatkowo na życzenie FCN uruchamiane były kampanie tematyczne związane z aktualnymi promocjami.

https://fcn.pl

Przykładowy workflow marketing automation

Podstawowy workflow przygotowany dla nowych klientów pozyskanych w kampaniach inbound i outbound. Zakłada serię wiadomości mailowych uzależnionych od paru zmiennych ustalonych przez zleceniodawcę.

https://www.fcn.pl

Infografika na potrzeby wpisu LinkedIn

Krótka infografika mająca na celu zróżnicowanie form publikacji w portalu społecznościowym LinkedIn.

https://www.datera.pl

Lead360 - animacja whiteboard dla nowej usługi SaaS

Prosta i krótka animacja pomagająca zrozumieć czym jest nowy produkt. Celem było zaciekawienie odbiorców zagadnieniem call tracking-u.

https://www.youtube.com/watch?v=ado5e5Pp1Iw download:

Reklama graficzna (display) dla sieci reklamowej Google - Lead360

Animowane banery reklamowe do kampanii graficznej w sieci reklamowej Google.

https://www.lead360.pl

No reviews.