BaranowskaKlaudia

BaranowskaKlaudia

Joined on: 2019-09-09
Kleosin, Poland
Verified
SKILLS: articleblogcopywritinge-marketingfacebookfanpageonline lessonspre-sell textproduct descriptionpromotional videoseoserver administrationservice descriptionsocial mediatext editingvideovideo editingvideo editing

Witam! Nazywam się Klaudia Baranowska i z wykształcenia jestem studiującą dziennikarką i medioznawczynią (3r. studiów). Od kilku lat zajmuje się grafiką komputerową (2012r., marketingiem i szeroko pojętymi social mediami. Od ponad roku pracuje w największej Agencji Reklamowej na podlasiu - na posadzie: Project Managera, a także Social Media Managera - od tamtej pory prowadziłam już dziesiątki jak nie setki akcji, fanpage, instagramów itd. Niestety obowiązuje mnie surowo płatna tajemnica służbowa, więc większość moich osiągnieć jeszcze przez kilka lat nie zostanie podpisane moim nazwiskiem. Mam jednak pokończone wiele kursów takich jak m.in: skuteczny copywritering, Instagram.1 2018, kursy couchingowe, Facebook ADS, Wordpress, kurs SEO i SEM etc.

Uwielbiam swoją pracę, to właśnie dlatego - jest tu dobrze. Warto mi zaufać.

Pozdrawiam Klaudia B.

Polskie Sklepy Gama

Przez swoją stałą pracę od niedawna tworzę fanpage w/w firmy. W tym momencie rusza kolejna akcja - prowadzona przeze mnie dot. akcji konkursowej.

https://www.facebook.com/SklepyGama/

4e Agencja Reklamowa

Tworzę służbową stronę Facebooka - linie tematyczne, grafika etc.

https://www.facebook.com/4e.interactive/

Chruposzki, ChrrUp

Tworzyłam stronę (z wyłączeniem kilku postów wstawionych przez właściciela) od 7 lutego do 1 czerwca 2019r.

https://www.facebook.com/pg/chruposzki/posts/?ref=page_internal

CARserwis - mechanika pojazdowa

https://www.facebook.com/carserwis.mechanika/

No reviews.