Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Racibórz

On Useme since 9 November 2017

About me

Programowanie to moja pasja, a każdego dnia staram się rozwijać, aby być w tym coraz lepszym. Do każdego klienta i projektu podchodzę indywidualnie, starając się wspólnie wypracować plan realizacji zlecenia. Moim celem jest to, aby jego wizja w jak największym stopniu odpowiadała produktowi finalnemu. Do tej pory żaden klient nie był rozczarowany moimi usługami, o czym świadczą referencje.

Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Każde trudne zlecenietraktuję jako wyzwanie na swojej ścieżce rozwoju. Staram się zrealizować wizję klienta jak najwierniej tak, aby osiągnąć zamierzony efekt. Pokonuję wszystkie przeszkody na drodze do realizacji projektu według specyfikacji klienta.

Profesjonalne podejście do klienta to coś co wyróżnia mnie spośród tłumu. Cenię sobie relację klient-wykonawca, dlatego staram się cechować profesjonalizmem na każdym etapie realizacji projektu.

Skills

Allegro Bootstrap CentOS Databases Frontend Mysql OsCommerce Prestashop Server Web site Woocommerce Wordpress Zend

Portfolio

Portfolio item
CA Elements

Stworzenie aplikacji magazynowo-księgowej zintegrowanej z serwisem Allegro, UPS, Siódemką, TNT. W ramach tworzenia aplikacji powstał także system CMR.