ArtGraf Artur Wójcik

ArtGraf Artur Wójcik

Joined on: 2017-09-20
Warszawa, Poland
Verified
SKILLS: androidapic#c++cmscrmcssdrupalhtml5javascriptmobile applicationsmysqlonline shopphppostgresqlsqlweb applicationweb developmentxml

Nasza firma zajmowała się tworzeniem stron www, od początku powstania stale się rozwija, dzięki czemu zdobyte doświadczenie możemy przełożyć na gwarancję najwyższej jakości budowanych stron www oraz świadczonych usług.

Wyróżniają nas, m.in. nieszablonowe pomysły, kompleksowość usług, konkurencyjna cena oraz indywidualne podejście do naszych Partnerów biznesowych. W ostatnich latach do naszej oferty dołączyły aplikacje mobilne. Oprócz gotowych produktów, tworzymy zupełnie nowe aplikacje – każda, jest projektowana na miarę potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Zajmujemy się tworzeniem stron www, sklepów internetowych, a także budowaniem systemów CRM. Wciąż się rozwijamy, dzięki czemu do naszego portfela, dołączają kolejne, autorskie projekty. W odpowiedzi na oczekiwania rynku oraz rosnące zainteresowanie aplikacjami mobilnymi, stworzyliśmy zupełnie nowy produkt: MobiCard. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi aplikacjami mobilnymi typu „Buy&Use”.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie informatyczne, a naszą ideą, jest wspieranie w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstwa.

aplikacjedlabiznesu

Nasza strona wraz z panelem klienta. System pozwala na testowanie jednej z naszych aplikacji MOBI CART. system lojalnościowy wraz z aplikacją mobilną.

https://www.aplikacjedlabiznesu.com/ download:

lubimymatowe.pl

Prosta storna www.

http://www.lubimymatowe.pl/ download:

Antonuvka

http://www.antonuvka.pl/ download:

Kancelaria Adwokacka Bartosz Kamil Obrębski

Strona kancelarii Adwokata Bartosz Kamil Obrębski. Oferta plus blog. obsługa wielu użytkowników

http://adwokat-obrebski.pl/ download:

AS PPUH

Platforma do sprzedaży produktów. Posiada konta użytkowników śledzenie realizacji zamówienia oraz system udzielania rabatów. Dedykowane rozwiązanie na potrzeby zamawiającego. oparte na CMS Drupal 8.

https://as-krzyzyki.pl/ download:

Kancelaria Radca Prawny Łukasz Piłasiewicz

Strona radcy prawnego. Prosta wizytówka plus formularz kontaktowy. Projekt oparty o CMS Drupal

http://www.radcapilasiewicz.pl/ download:

No reviews.