Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Warszawa

On Useme since 28 May 2022

About me

Cześć! Posiadając ponad 7 lat doświadczenia w analizie danych, specjalizuję się w implementacji oraz konfiguracji nowoczesnych narzędzi analitycznych, w tym GA4, aby optymalizować działanie stron internetowych i zwiększać ich efektywność marketingową.

Moje usługi obejmują: - Implementację i konfigurację Google Analytics 4 (GA4) i innych narzędzi dla głębokiego zrozumienia zachowań użytkowników. - Integrację i konfigurację różnych narzędzi analitycznych i marketingowych do zbierania, przetwarzania i wizualizacji danych. - Spersonalizowane raporty i dashboardy do monitorowania KPI i wsparcia w podejmowaniu decyzji. - Wdrożenie i konfiguracja narzędzi do zarządzania zgodami użytkownika (CMP) a dokładnie Cookiebot.

Szukam projektów, w których mogę zastosować swoją wiedzę i umiejętności, aby pomóc firmom w pełnym wykorzystaniu ich danych. Jeśli potrzebujesz pomocy w implementacji GA4 lub innych narzędzi analitycznych, aby poprawić działanie Twojej strony i efektywność marketingową, skontaktuj się ze mną

CV / Résumé

Nov 2023 - Now

Senior Data Analyst

Agencja Digital Marketingu

- Implementacja narzędzi analitycznych i marketingowych GTM, GA4, Pixel i inne. - Wizualizacja danych za pomocą: Looker Studio, Google Slides, Google Sheets. - Analiza kohortowa LTV, CAC, MRR, Retention etc.

Jun 2021 - Oct 2023

Data Analyst

Agencja Digital Marketingu

- Implementacja narzędzi analitycznych i marketingowych GTM, GA4, Pixel i inne. - Wizualizacja danych za pomocą: Looker Studio, Google Slides, Google Sheets.