Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Roźwienica, PL

On Useme since 17 December 2020

Business bag icon

Deals 19

SUCCESSFUL: 18

DISPUTED: 0

FAILED: 1

About me

Witam. Zajmuje się realizacją stron internetowych. Pracuję na WordPress i jeśli potrzebujesz prostej wizytówki, bądź rozbudowanej strony WWW, zapraszam do kontaktu, na pewno się dogadamy ;)

Skills

Online shop Templates Web development Web site Wordpress

Portfolio

Portfolio item Letax - Zakłady pogrzebowe

Strona internetowa zakładu pogrzebowego w Jarosławiu.

Completed offers 2

  • W ok. 20-stronnicowym dokumencie Word znajduje się wycinek z katalogu producenta w j.ang. (przykładowa strona w załączeniu - tłumaczenia do naniesienia w opisach wersji urządzeń oraz w pierwszym wierszu tabeli) W dokumencie (w tekście oraz w tabelach) kilkadziesiąt razy przewijają się te same zwroty, które mamy już przetłumaczone w osobnym pliku. Zlecenie polega na podmianie angielskich zwrotów odpowiadającymi im zwrotami w j.pol. Praca nie wymaga znajomości j. ang. - tłumaczenia są już wykonane, wymagają tylko naniesienia w odpowiednie miejsca w pliku.
  • edycja gotowego już szablonu ALBAR na WP: - dodanie mapki w stopce - dodanie danych kontaktowych w stopce - edycja górnego paska z danymi - pomoc w pozyskaniu kodu API, aby mapka działa - uruchomienie strony tak, aby zaczęła być indeksowana przez google