Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Nowogrodziec, PL

On Useme since 9 January 2024

Business bag icon

Deals 4

SUCCESSFUL: 3

DISPUTED: 0

FAILED: 1

About me

Witam w mojej kuchni! W IT bawię się od paru dobrych lat, lecz komercyjnie dopiero od dwóch lat. Zaczynałem od prostych zabaw w sieci, poprzez programowanie i stawianie aplikacji i serwisów internetowych od zera. Specjalizuję się w PHP + laravel, Python, C++, JavaScript, Vue oraz administrowanie serwerami. Cechuje mnie bardzo dobra komunikacja z klientem, jakość wypuszczanego produktu oraz punktualność z terminami.

CV / Résumé

May 2023 - Now

PHP Laravel Developer

Grupa VSC

Refaktoryzacja zastanego kodu, deployment na serwery, zarządzanie serwerami, wycena nowych projektów

Dec 2022 - May 2023

IT Support

4Soft S. A.

Zarządzanie serwerami, dostępami użytkowników, konfigurowanie narzędzi tj. mattermost, teams, jenkins, git, google workspace.

Completed offers 2

  • Need a tool for scanning (scraping) web pages based on a list of domains in terms of fonts placed on them. I enter a list of URLs to scan and get back an excel sheet with a list of file names with fonts and the URL where the file is placed.
  • Szukamy metody na to, aby generować bazę firm rejestrowanych: JDG, sp. z o.o., etc. Potrzebujemy aktualizować info raz na miesiąc lub tydzień. W danych jakie potrzebujemy na dany rekord: nazwa firmy, forma prawna, adres rejestrowy, mail, telefon, PKD, data założenia, status. Najlepiej, by się to odkładało na naszym serwerze w formie pliku lub w Google Sheet. Chętnych z pomysł jak to ogarnąć i wyceną zapraszamy do ofertowania.