Arcygrafka

Arcygrafka

Joined on: 2019-10-30
Śrem, Poland
Verified
SKILLS: adobe illustratoradobe photoshopbannerbussines cardcorporate identitygraphicsleafletslogoposterspre-pressszparowanievector graphics

Grafiką zajmuję się od 6 lat, jednak od wczesnego dzieciństwa kocham rysować, szkicować, malować, tworzyć. Artystyczna dusza, cenię minimalizm. Jednak odnajduję się w różnych graficznych formach. Pracowałam jako fotograf produktowy oraz grafik. Zajmowałam się również sprzedażą produktów, które wcześniej fotografowałam i obrabiałam. Na swoim koncie mam realizację takich projektów jak logo, ulotki, banery, wizytówki, wizualizacje produktów. Z kolejnym projektem rozwijam się coraz bardziej i każde zlecenie traktuje indywidualnie.

https://www.behance.net/klaudiasobkowi

Obróbka zdjęć szparowanie

Firma Rehaintegro zleciła mi wykonanie zdjęć produktowych oraz obróbkę oraz szparowanie zdjęć. Przedmioty były różne, szklane, metalowe, kremy, pudełka itp.

https://www.behance.net/klaudiasobkowi

Logo

Firma Czysta Szyba zleciła mi przygotowanie logo, wizytówki oraz ulotek. Głównym motywem przewodnim logo był Pan, który czyści szyby na wysokich budynkach. Właścicielowi firmy zależało aby utożsamiać się z wizerunkiem na logo.

Grafika punkty spustowe

Firma Rehaintegro zleciła mi wykonanie grafik m.in. o punktach spustowych. Grafika prosta w nawiązaniu do tematu.

Zaproszenie

Wykonuję zaproszenia oraz całą oprawę papierniczą imprez okolicznościowych. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.

No reviews.