Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Ręczno, PL

On Useme since 29 January 2019

Business bag icon

Deals 2

SUCCESSFUL: 2

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Pomieszanie z poplątaniem gości w moim stu sześćdziesięcio centymetrowym ciele. W dni powszednie rutynowo pracuję jako Senior IT Rekruter w pewnej, wrocławskiej spółce informatycznej. W przerwach między mailem, telefonem, a kawą rozmyślam i analizuję o czym tylko. A, że zainteresowań sporo, ciekawość jeszcze większa, to jest nad czym dumać.

Prywatnie - fanatyczka podróży, gór i wolności. Jestem zakochana w Nepalu, tęsknię za beztroskim autostopowaniem. Można mnie słusznie nazwać altruistką - uwielbiam bowiem pomagać innym, bardziej niż sobie samej. Bywam (a przynajmniej się staram) dzielnym wolontariuszem. Udało mi się dołożyć (dosłownie i w przenośni) cegiełkę przy budowie szkoły w Nepalu, ale też w innym rejonie zadbałam o zaniedbane bananowce. Aktualnie zbieram pieniądze, by móc z nieco bogatszymi rękoma wybrać się ponownie do Nepalu i wspomóc tamtejsze dzieciaki i rodziny.

Kończyłam studia na katowickim AWF-ie, gdzie solidnie studiowałam Turystykę i Rekreację (specjalność: turystyka aktywna). A, że nie od dziś wiadomo, iż praktyka jest najlepszym nauczycielem toteż z pasją popełniłam nieco podróży. Udało mi się przejechać kawałek świata stopem. Uwielbiam poznawać ludzi, kultury, zaglądać w miejsca niekoniecznie popularne i turystyczne. Lubię naturę. Także ludzką. Dlatego chętnie sięgam po piśmiennictwo psychologiczne, staram się wnikać do czeluści ludzkich wnętrz. Zaś ku pokrzepieniu fizycznemu spędzam czas na aktywnościach outdoorowych - trekking, bieganie, jazda na rowerze, rolkach, wspinaczka...to i wiele innych, sprawia że endorfiny ładują ciało, a ja z chęcią je pochłaniam i pozwalam się rozgościć. Tematyka zdrowego odżywiania czy naturalnej medycyny jest mi dość bliska. Wierzę, że natura podarowała nam masę dobrodziejstw na niemal każdą przypadłość. I czytam też sporo. Wolę pochłaniać kolejne strony książki, niż przewijać bezmyślnie treści co na ekranie telefonu.

Skills

Article Blog Esaay French Globetrotting Guide text HR IT Recruitment Review Travel guide

Portfolio

Completed offers 1