AnnaLuk

Joined on: 2019-06-17
Warszawa, Poland
Verified
SKILLS: copywritingdata analysisexcelonline advertisingsocial mediasocial media marketing

Obecnie w swojej pracy realizuję się i rozwijam w tematyce baz danych, raportów i analiz, ale to nie wszystko co mnie tu spotkało! Wcześniej zajmowałam się aktualizacją treści i prowadzeniem korporacyjnej strony internetowej od przygotowania opisów o produktach, przez przygotowywanie banerów reklamowych (również graficznie), do pisania artykułów z branży beauty i nie tylko. Dopiszmy do tego koordynacje kampanii internetowych, pisanie tekstów do wewnętrznych publikcji, czy współorganizację wydarzeń specjalnych.

Lekkie pióro? To się okażę, zdaje sobie sprawę, że każdy czyta tekst inaczej, zależy to od naszej osobowości i chęci poszerzenia swoich umiejętności, ważne, żeby nie przesadzić z technikaliami, ale i z za słodkim lukrowaniem. Jestem otwarta na współpracę z tematyki beauty, marketingu, mody, administracji, polityki, podróży, ale i tych niestandardowych branż, który chciałby odświezyć swój wizerunek i "przemówić" w innym stylu do swoich odiorców.

Tekst na portal branżowy

Zakres odpowiedzialności: - przygotowanie materiałów - opracowanie i redakcja - dostosowanie do wymogów portalu

http://www.poradnikbiznesu.info/kobieta-w-biznesie/przedsiebiorcza-pewna-siebie-idaca-prosto-do-celu download:

Informacje prasowe na stronie www

Przygotowanie i opracowanie informacji prasowych, w oparciu o ustne relacje uczestników.

https://www.marykay.pl/pl-pl/o-mary-kay/informacje-prasowe/press-releases/2018/dzien_sprzedazy_bezposredniej_2018 download:

Informacje prasowe na stronie www

Opracowanie noty prasowej w oparciu o doniesienia ze świata.

https://www.marykay.pl/pl-pl/o-mary-kay/informacje-prasowe/press-releases/2018/womens_entrepreneurship_day_2018 download:

No reviews.