Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wąbrzeźno, PL

On Useme since 7 September 2017

About me

Jestem absolwentką specyficznego kierunku tj. humanistyki drugiej generacji spec. człowiek cyfrowy, dzięki któremu już od wielu lat spotykam się z zadaniami takimi jak: pisanie artykułów, korekta, tłumaczenia, analizy bazy danych , zarządzanie social mediami oraz stronami. Od dwóch lat pracuję także jako Specjalista ds. Social Media i zajmuje się marketingiem większych i mniejszych firm.

Skills

Adobe indesign Article Blog Copywriting Data analysis Databases Editing English Facebook Fanpage Polish Pre-sell text Product description Service description Social media Text editing Translation Typing Website administration

Portfolio

Gazeta internetowa - Kultura 2.0

Wszystkie numery: https://www.facebook.com/notes/kultura-20/kultura-20-numery/163833060914950/

W gazecie znajdują się moje teksty oraz teksty, które poddane zostały mojej korekcie. W projekt zaangażowane były także inne osoby – skład tekstu...

Tłumaczenie

Tłumaczenie LARP-u z języka angielskiego na język polski wraz z korektą i obróbką graficzną. Projekt wykonany w grupie w ramach studiów. Link do pliku znajduje się poniżej.

Przetrwaj bydgoszcz

Blog z poradami jak przetrwać apokalipsę z szczególnym zwróceniem uwagi na przetrwanie jej w okolicach Bydgoszczy. Projekt stworzony w grupie w ramach studiów.