Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Jastrząb, PL

On Useme since 31 May 2021

About me

Cześć!

Mam na imię Ania, piszę i podróżuję.

Jestem absolwentką filologii polskiej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, dyplomacji kulturalnej i kreatywnej na Collegium Civitas w Warszawie i edytorstwa - redakcji tekstów na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Odbyłam praktyki dziennikarskie w Nowej TV i Echu Dnia w Kielcach oraz praktyki w Dziale Komunikacji Operacyjnej i Kontaktów z Klientami w firmie Stokrotka Sp. z o. o. w Lublinie. Ukończyłam kursy "Przedsiębiorczość" i "Zakładanie, prowadzenie i praca w organizacjach pozarządowych i sferze pozabiznesowej" w Biurze Karier UMCS w Lublinie.

Interesuję się politycznym public relations, literaturą i kulturą fantasy (zwłaszcza nurtem postapokaliptycznym) i piłką siatkową.

Copywritingiem zajmuję się od 6 lat. Stworzyłam multum opisów firm z różnych branży (począwszy od firm budowlanych, przez kancelarie prawne, a skończywszy na usługach medycznych) oraz treści blogowych, poradnikowych i zapleczowych na tematy związane z urodą, makijażem, fryzjerstwem i kosmetykami. W tej chwili prowadzę blog podróżniczy Jedź w Polskę (https://jedzwpolske.pl/). Potrzebujesz tekstów pisanych pod SEO? Zgłoś się do mnie!

Skills

Article Blog Copywriting Globetrotting RESEARCH Seo

Portfolio

Blog podróżniczy Jedź w Polskę

Prowadzę blog podróżniczy https://jedzwpolske.pl/

Piszę teksty o tematyce turystycznej, prowadzę cykl wpisów o bezpieczeństwie w podróży, tworzę treści skierowane dla kobiet podróżujących solo.