AnG

AnG

Joined on: 2018-12-14
Warszawa, Poland
Verified

Jestem grafikiem z 6 letnim doświadczeniem. Wykonywałam projekty zarówno dla korporacji jak i mniejszych prywatnych firm lokalnych i prywatnych odbiorców. W swoim portfolio posiadam projekty z szerokiego zakresu działań: od spójnej identyfikacji wizualnej (logo, wzór prezentacji, wizytówki, papier firmowy itp.) przez katalogi i ulotki promocyjne do projektów brandingu na produkty, opakowań, materiałów POS itp. Mam także doświadczenie w retuszu zdjęć produktowych i przygotowywaniu materiałów do internetu.

Pracuję głównie na pakiecie Adobe (Illustrator, Photoshop, inDesign), mam też doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku.

Każdy projekt rozpatrywany jest indywidualnie i dostosowywany do potrzeb i oczekiwań klienta. Wiedzę z zakresu grafiki uzupełniam o 6 letnie doświadczenie w marketingu w mediach i w renomowanej korporacji znanej na świecie z rozwiązań do uzdatniania wody.

Zamieszczone portfolio to tylko niewielka część zrealizowanych przeze mnie projektów. Zapraszam do kontaktu, a chętnie prześlę także inne swoje realizacje.

Portfolio Anna Golonko:

https://agolonko.pb.design/

download:

No reviews.