AMAR Tłumaczenia

AMAR Tłumaczenia

Joined on: 2017-05-08
Siemianice, Poland
Verified
SKILLS: copywritingeditingenglishgermanproduct descriptionservice descriptionspecializedtechnicaltext editingtranslation

Mam na imię Martyna. Tłumaczeniami zajmuję się od 17 lat. Studiowałam język angielski oraz niemiecki na uczelni Ruhr-Universitaet-Bochum w Nadrenii Północnej - Westfalii w Niemczech, gdzie mieszkałam 5 lat. Następnie kolejne 2 lata w przepięknym Peachland w Dolinie Okanagan w Kanadzie, gdzie szlifowałam umiejętności językowe oraz praktykowałam tłumaczenia (również z języka niemieckiego na angielski i odwrotnie). Po powrocie do Polski ukończyłam filologię angielską oraz niemiecką celem nabycia uprawnień do wykonywania zawodu nauczyciela na terenie Polski. Interesuję się tłumaczeniami specjalistycznymi z zakresu technologii żywności (branża spożywcza i przetwórstwo) oraz medycyny. Na stałe współpracuję z kilkoma firmami z branży spożywczej w kwestii tłumaczenia oraz znakowania żywności, ale nie tylko, bo i branża fotograficzna (umowy), i transportowa (spedycje) nie jest mi obca. Jestem również nauczycielką języka angielskiego oraz niemieckiego w prywatnej szkole językowej. Nauczam grupy od "zerówki" do dorosłych. Jednocześnie współpracuję z firmami z USA przy pojektach realizowanych na terenie Polski. W razie zainteresowania lub dalszych pytań zachęcam do kontaktu.

Antipasti-Snack

Tłumaczenie banderoli, korekta i sprawdzenie pod kontem zgodności z rozporządzeniem

Umowa cywilno-prawna

Tłumaczenie umowy cywilno prawnej B2B, B2C.

Ryba na szybko

Management projektu - koordynacja pracy studia graficznego, drukarni itp. Teksty na banderolę po polsku, niemiecku oraz angielsku. Sprawdzenie na zgodność z rozporządzeniem.

No reviews.