Cover photo
Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Gdańsk, PL

On Useme since 16 July 2019

Business bag icon

Deals 5

SUCCESSFUL: 5

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Jestem copywriterką medyczną, ponieważ lubię tworzyć treści, które pomagają innym ludziom w rozumieniu ważnych dla nich tematów. W swoim portfolio posiadam artykuły z zakresu różnych specjalizacji (choroby wewnętrzne, dermatologia, medycyna estetyczna, ginekologia, chirurgia, pediatria, okulistyka). Specjalizacje, którymi osobiście szczególnie się interesuję, to psychiatria i neurologia. Posiadam również 4-letnie doświadczenie w tworzeniu tekstów z zakresu HR i rozwoju kariery.

Jestem absolwentką psychologii (studia I st. na Uniwersytecie SWPS) oraz studentką medycyny na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Pisząc artykuły, zwracam szczególną uwagę na wiarygodność źródeł informacji. Zamawiając u mnie tekst, możesz liczyć na dawkę sprawdzonej wiedzy przygotowanej w oparciu o aktualną literaturę lub artykuły naukowe oraz podaną w przystępny sposób.

Jeśli poszukujesz wiarygodnego popularnonaukowego contentu skrojonego na potrzeby Twoich klientów lub pacjentów, serdecznie zapraszam do współpracy

Categories

CV / Résumé

Aug 2023 - Now

copywriterka medyczna

freelancing

tworzenie artykułów blogowych na tematy związane z medycyną (choroby wewnętrzne, dermatologia, medycyna estetyczna, chirurgia, pediatria, okulistyka) w oparciu o research naukowy (PubMed, EBSCO, literatura medyczna)

Jul 2020 - Dec 2022

copywriterka

Students.pl sp. z o.o.

tworzenie tekstów blogowych na tematy związane z rozwojem kariery, HR i psychologią

Jan 2018 - Oct 2023

specjalistka ds. marketingu

Stowarzyszenie Wolontariuszy "Kapitał Ludzki"

Tworzenie treści marketingowych - artykułów, postów w social mediach, grafik, prospektów i ofert dla klientów

Portfolio

Psychoedukacja.pdf
Artykuł psychoedukacyjny dla rodziców

tekst z 2018 roku stworzony na potrzeby studiów psychologicznych

Opinions

no avatar
Waren1987
on 2023-07-13
Wystawiona opinia
Ola to najlepszy copywriter jakiego poznałem na Useme. Bardzo dobre pióro połączone z logiką i wiedzą z zakresu medycyny, psychologii, rozwoju osobistego etc. Przy tym jest bardzo rzetelną i punktualną osobą. Będę na pewno korzystał z jej usług w przyszłości i gorąco polecam! Marek // Students.pl

Completed offers 1

  • I will order a translation from English to Polish. The person who undertakes the assignment will receive an editable file in Canva. This is also the form in which I would like to receive the translation (i.e. in editable form in Canva). I would very much appreciate a cost and deadline for completion. The text to be translated is attached (note the files are two)