Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Otwock, PL

On Useme since 11 May 2022

Business bag icon

Deals 9

SUCCESSFUL: 9

DISPUTED: 0

FAILED: 0

About me

Nazywam się Aleksander, swoją przygodę z szeroko pojętym marketingiem oraz sprzedażą w internecie zacząłem w 2020 roku. Od tego czasu jak na swój wiek (20 lat) oraz staż mogę pochwalić się całkiem sporymi osiągnieciami. Między innymi stworzyłem brand od podstaw(mejkmi.pl), prowadziłem oraz prowadzę social media i marketing na jednej z największych gal freakfightowych w PL (primemma.pl), wygenerowałem parę milionów złotych w sprzedaży w dropshippingu chińskich rzeczy, stworzyłem dziesiątki sklepów na platformie Shopify oraz przeprowadziłem parę projektów odzieżowych influencerów. Cenię sobie współpracę z doświadczonymi przedsiębiorcami.

Skills

Allegro Copywriting Facebook Facebook Ads Fanpage Google ads Online shop Pre-sell text Shopify Social media Templates Web site

Portfolio

Portfolio item
Prowadzenie Social Media oraz Marketing

Zajmuję się prowadzeniem social media oraz marketingiem jednej z największych gal sportowych w PL.

Portfolio item
Miliony w sprzedaży przez internet

Posiadam doświadczenie liczone w milionach złotych na platformie Shopify, jest to jeden ze sklepów, których jest dużo więcej.

Portfolio item Mejkmi - Personalizowane prezenty

Brand z personalizowanymi prezentami. Przez okres przygotowawczy 220 tysięcy obrotu, przy 5 produktach. W walentynki trafiliśmy w viral i zamówienia wpadają organicznie, aż do dziś. Sklep stworzyłem od podstaw, jego marketing oraz działanie w dropie.

Portfolio item
Tworze brandy na zamówienie

Skutecznie wyszukuje produktu, którego sprzedaż generuje zysk od samego początku, a następnie tworze w okól niego branding. Przykłady takich sklepów to aurelis.pl, blendygo.pl, mejkmi.pl, mejkmi.cz. Wzory zza oceanu to heysilkyskin.com, blendjet.com.