Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Padew Narodowa, PL

On Useme since 7 April 2016

About me

Dr nauk społecznych z dziedziny nauki o polityce i administracja na Wydziale Nauki o polityce i Dziennikarstwo, mgr zarządzania i marketingu. Skończyłam także studia doktoranckie z Zarządzania i Finansów. Piszę różne teksty od 16 lat na wysokim poziomie. Zainteresowania naukowe, artykuły naukowe z researchem, specjalista.

Chętnie podejmę współpracę z firmami, opisy produktów, prowadzenie bloga firmowego, ale także z gazetami jako specjalista z zakresu: ubóstwa energetycznego, energetyki, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Oferuję także teksty ekonomiczne.

Chętnie zrobię również korekty tekstów.

Napisałam ok 20 artykułów naukowych, recenzowanych, obroniłam pracę doktorską oraz wydałam w formie książki. Jestem wykładowcą, przedsiębiorcą. A. Górska, Unia Europejska wobec problemu ubóstwa energetycznego w wybranych państwach członkowskich, FNCE, Poznań 2019.

Skills

Advertorial Article Blog Business analysis Canva Copywriting Data analysis Dodawanie produktów Expert text Facebook Fanpage Financial analysis Infographics Product description Proofreading Proofreading RESEARCH Sector Service description Specialized Text editing

Portfolio

Twoje Zdrowie 24

Obecne moje artykuły na temat fitoterapii i medycyny można przeczyta na https://twojezdrowie24.pl/author/annagorska1/

Artykuły naukowe

Jestem naukowcem. Specjalizuję się w kilku dziedzinach. Moje artykuły z zakresu ekonomii, prawa, oze i bezpieczeństwa pod linkiem

Blog Mądre Dzieci

Blog edukacyjno- językowy dla dzieci. Projekt własny.

opis_produktów.pdf Pampuszek - opis produktów

Opis produktów ze zdjęć, przy minimalnej informacji.

BLOG- PAmpuszek

Cykl 20 artykułów dla firmy sprzedającej prześliczne wyroby handmade.