Adrianna Sz.

Joined on: 2020-01-14
Łuków, Poland
Verified
SKILLS: data analysisdatabasesenglishproduct descriptiontext editingtranslationtyping

Jeśli potrzebujesz zorganizowanej, dokładnej i zaufanej osoby do wykonania swoich prac biurowych, na które zwyczajnie nie wystarcza Ci czasu, to trafiłeś/łaś idealnie! Niektóre zadania, zwłaszcza te monotonne i wymagające dużego skupienia, aż proszą się o zlecenie ich osobie trzeciej. Pozwoli Ci to na zaoszczędzenie mnóstwa nerwów, czasu i energii, którą z pewnością można spożytkować na bardziej konstruktywne zajęcia rozwijające bezpośrednio Twoje przedsiębiorstwo.

Ukończyłam studia magisterskie z Logistyki w 2019 roku, przez ponad 2 lata zdobywałam doświadczenie w Dziale HR w dużej korporacji. Zajmowałam się między innymi Employer Brandingiem - tworzenie tekstów, haseł reklamowych, ofert o pracę mam w małym palcu. Ponadto zajmowałam się tłumaczeniami tekstów z polskiego na angielski i na odwrót, a także tworzeniem i utrzymywaniem baz danych, czy też wykonywaniem research'ów w sieci. Organizowanie wydarzeń, szkoleń, spotkań także nie jest mi obce, ponieważ w pracy zajmowałam się także logistyczną organizacją szkoleń dla pracowników.

Aktualnie pracuję w firmie transportowej w małej miejscowości, a więc czas dotychczas poświęcany na dojazdy do szkoły/pracy w naszej stolicy mogę spożytkować na zrealizowanie Twoich zadań, które spędzają Ci sen z oczu!

No portfolio.

No reviews.