Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Otwock, PL

On Useme since 13 October 2017

Business bag icon

Deals 1

SUCCESSFUL: 1

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

W dobie coraz większego zapotrzebowania na copywriterów nietrudno ich znaleźć. Niestety, z doświadczenia wiem, że jakość oferowanych usług często zaprzecza wykwintnie przygotowanemu portfolio. Dlatego nie jestem zwolennikiem rozpisywania się o swoich umiejętnościach - wolę pokazywać efekty.

Kilka słów o sobie: Nazywam się Adam, mam 25 lat i – co może nie brzmi najlepiej – przegrałem w gry komputerowe sporą część swojego życia. Pasja jaką darzę gry wideo i związane z nimi technologie, doprowadziły mnie najpierw do portalu PCLab.pl a następnie do Tabletowo.pl, gdzie przez ponad półtora roku pisałem recenzje, felietony i inne teksty poświęcone gamingowi.

Moją równoległą pasją jest literatura. To właśnie miłość do książek spowodowała, że podjąłem studia na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, ukończywszy je w 2015 roku z dyplomem licencjata. Niestety, oczekiwałem od tego kierunku czegoś zgoła innego, więc studiów nie kontynuowałem.

W międzyczasie zainteresowałem się digital marketingiem i szeroko pojętymi Social Media – nie ukrywam, że połączenie gamingu i literatury okazało się bardzo przydatne w mojej dotychczasowej pracy, gdzie współtworzę treści marketingowe i piszę specjalistyczne teksty pod SEO. Doskonale znam WordPressa, pakiet MS Office, Adobe Indd oraz Adobe Photoshop.

Dorywczo zajmuję się także grafiką komputerową. Tworzę na zamówienie logotypy, loga, kartki świąteczne, ulotki, wizytówki itd.

Co oferuję? Profesjonalne podejście do tematu. Wychodzę z założenia, że niemożliwe nie istnieje - ono wymaga po prostu więcej cierpliwości i pracy. Jestem osobą terminową i odpowiedzialną, nie lubię lenistwa. Znam językowe tricki, umiem kreatywnie posługiwać się słowem i wydobywać z niego głębię i duszę. Z moją pomocą Państwa teksty nabiorą niebywałej formy, a odbiorcy będą oczarowani - zapewniam.

Jestem osobą bardzo wszechstronną i elastyczną. Zawsze dbam o jakość i terminowość usług. Jeśli więc jesteś zainteresowany(a) - zapraszam do kontaktu!

Skills

Article Blog Copywriting Editing E-marketing Facebook Fanpage Online lessons Pre-sell text Private lessons Product description Seo Social media Specialized Text editing

Opinions

GOODIES Robert Menkała
on 2021-03-15
Wystawiona opinia
Polecam