Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Radłów, PL

On Useme since 5 February 2018

Business bag icon

Deals 104

SUCCESSFUL: 104

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 3

POSITIVE: 3

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

I create websites and e-commerce stores on various systems. In addition to the simple creation will help your website boost your earnings. I invite you to cooperate, if you want your site to be your employee.

Portfolio

Portfolio item Praca w firmie WEBimpuls - Strona internetowa dla

Pierwsza strona internetowa oparta na firmowym systemie CMS w 3 wersji.

Portfolio item Praca w firmie WEBimpuls - Sklep Internetowy dla P

Strona oparta o system e-commerce.

Portfolio item Praca w firmie WEBimpuls - Strona internetowa dla

Strona internetowa typu wizytówka.

Opinions

Prolego
Prolego
on 2020-02-09
Wystawiona opinia
Super kontakt.
no avatar
Usedom
on 2018-05-09
Wystawiona opinia
Swietnie, jestem bardzo zadowolony - z czasu realizacji, jakości i komunikacji... Dzięki Adam :)
Contacts Generator
Contacts Generator
on 2018-03-26
Wystawiona opinia
POLECAM!! :)

Completed offers 7

  • Aktualnie poszukujemy osób do wdrażania stron internetowych opartych na Wordpressie na podstawie przygotowanego przez nas szablonu graficznego oraz podstron. Przesyłamy je w gotowych plikach PSD do pocięcia. Sami również przesyłamy gotowe teksty do umieszczenia na stronie. Szacowana liczba projektów w miesiącu: 3-4 Przykładowe funkcjonalności na stronie: - Jednopoziomowe menu do 10 podstron - Podstawowa responsywność (dostosowanie do urządzenia bez zmiany układu strony) - Podstawowy formularz kontaktu - Podstawowa galeria zdjęć - Mapa Google - 1 adres - 1 wersja językowa - 1 dodatkowa funkcjonalność do wyboru (dodatkowy formularz/wyszukiwarka treści/aktualności)
  • Mam prośbę o wykonanie 10 poprawek do strony www.aimit.pl. Wszystkie są opisane w załączonym pliku. Moje wymagania: - nie używanie żadnych wtyczek - dbanie o responsywność (strona po poprawkach powinna nadal dobrze wyświetlać się na mniejszych ekranach) - przetestowanie zmian w różnych przeglądarkach i na różnych urządzeniach przed oddaniem zlecenia W odpowiedzi na zlecenie proszę o informację o doświadczeniu (portfolio mile widziane) oraz podanie możliwego terminu realizacji (zależy mi na czasie).
  • Potrzebuję zainstalować prestashop, skonfigurować prestashop, zainstalować szablon, jeżeli zajdzie taka potrzeba zmodyfikować szablon, wersja 1.7. Szukam osoby która nie opowiada bajek, jeżeli ktoś jest zajęty mówi zrobię za tydzień, a nie że nie miał czasu i potrącił ją samochód, albo nie doszedł mail. Fajnie jakby nie opowiadała, że programowała funkcjonalność jeżeli moduł instaluje się kliknięciem. Chciałabym mieć sklepy gotowe do dodawania produktów, pisania "bloga". Piszę sklepy gdyż ponad to co wyżej, do konfiguracji jest sklep na prestashop 1.7 z zainstalowanym szablonem, ale niestety osoba która to zaczęła przestała się odzywać. Dla kogoś z pojęciem to kilka godzin pracy i ja za to chętnie za to pojęcie zapłacę.
  • Poszukuję osoby, która skonfiguruje wtyczkę https://www.wpdesk.pl/sklep/allegro-woocommerce/ i przeprowadzi cały proces tak aby aukcje z produktami ze sklepu znalazły się na Allegro. Oczywiście konto Allegro jest przygotowane.
  • Proszę o następujące poprawki na stronie: - zmiana z http na https - drobne poprawki do tabeli z harmonogramem szkoleń - dodanie automatycznych backupów - dodanie pixla facebooka - dodanie kodu śledzącego sm - poprawa formatowania artykułów na blogu - dodanie nowego typu wpisu na blogu - wpis video - modyfikacja stopki (usunięcie napisu i maila) - zabezpieczenie adresu email ze strony www - przebudowa podstron szkoleń - dodanie GA event - uwidocznienie harmonogramu szkoleń - naprawienie problemu z obrazkiem wyróżniającym - usunięcie zbędnych wtyczek - zmiany w formularzu zapisu na szkolenie - zmiany do strony ludzkastronazarzadzania.pl - zmiany do strony eksiegowa.waw.pl
  • Mam prośbę o wykonanie poprawek do strony www.aimit.pl. Wszystkie są opisane w załączonym pliku. Moje wymagania: - nie używanie żadnych wtyczek - dbanie o responsywność (strona po poprawkach powinna nadal dobrze wyświetlać się na mniejszych ekranach) - przetestowanie zmian w różnych przeglądarkach i na różnych urządzeniach przed oddaniem zlecenia W odpowiedzi na zlecenie proszę o informację o doświadczeniu oraz portfolio.
  • Zlecę stworzenie licznika kliknięć na stronie opartej na Wordpressie i oprogramowaniu Elementor. Na podstronach znajdować się będą formularze kontaktowe z Freshmaila, a pod nimi ma znajdować się licznik wyświetlający liczbę, ile razy formularz został wysłany. Chciałbym także, aby dało się ustalić liczbę potrzebnych podpisów.