Umawianie spotkań z klientami

Closed job
no avatar
Solutions 30
Employer
Job category:
Helpdesk
Expected budget:

Negotiable

Preferable skills:
Published:
Valid until:

Job description

W związku z rozwojem naszej działalności na terenie Polski i otwarciem biura we Wrocławiu zapraszamy osoby chętne do współpracy do zgłaszania swojej kandydatury na stanowisko:

Konsultant/Dyspozytor

Poszukujemy osób biegle znających język niemiecki . Nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy szkolenie. Praca polega na umawianiu spotkań z naszymi klientami (bez sprzedaży, bez pozyskiwania klientów).

Obowiązki

  • Kontakt z klientami niemieckojęzycznymi (przyjmowanie zgłoszeń od klientów)
  • Koordynowanie działań między działem technicznym a klientem
  • Wprowadzanie zleceń do systemu – umawianie spotkań

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość obsługi komputera
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Analityczne podejście do problemów
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w biurze w centrum Wrocławia
  • Możliwość rozwoju międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy

Miejsce pracy: Wrocław (możliwość pracy zdalnej)

Czas rozpoczęcia: od zaraz (wrzesień 2014)

Osoby zainteresowane prosimy o uzupełnienie profilu w systemie useme o aktualne CV.

Attached files

Submitted offers

Add your offer or ask the client for more details

No one sends a job offer at this moment.