Specjalistka/Specjalista ds. sprzedaży

Closed job
no avatar
Outgrow Media eG
Employer
54 deals
Job category:
Telemarketing
Expected budget:

Negotiable

Published:
Valid until:

Job description

Poszukujemy specjalistki/specjalisty ds. sprzedaży, która/y pomoże w wprowadzeniu jednego z naszych najnowszych kursów na polski rynek w 2025 roku.

Twoje główne obowiązki będą obejmować:

- Przeprowadzanie rozmów online z potencjalnymi klientami, którzy zarejestrowali się na spotkanie;

- Udzielanie szczegółowych informacji na temat kursu;

- Odpowiadanie na pytania i rozwiewanie wątpliwości klientów;

- Finalizowanie sprzedaży kursu;

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży;

- Wysoki poziom empatii i kultury osobistej;

- Umiejętność komunikacji i asertywność;

- Dyspozycyjność;

- Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;

- Samodzielność i doskonała organizacja pracy;

- Dostęp do komputera i stabilnego internetu;

- Znajomość narzędzi takich jak Zoom, Google Meet i Teams.

Oferujemy:

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;

- Pracę w 100% zdalną;

- Pełny proces wdrożeniowy, materiały oraz szkolenie wstępne;

- Pracę w zgranym zespole i w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku.

- Wsparcie zespołu Younity na każdym etapie, dzięki czemu polubisz tę pracę jeszcze bardziej!

Rekrutacja składa się z trzech etapów:

- Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV;

- Wybrane osoby zostaną poproszone o przygotowanie krótkiego filmu wideo – szczegóły podamy w odpowiedzi na zgłoszenie;

- Spotkanie online.

O Younity:

Younity to firma, która z serca Europy, ze Szwajcarii, dostarcza klientom wiedzę i narzędzia, które pomagają odkryć wewnętrzny potencjał. Stale poszukujemy najlepszych mentorów i nauczycieli z całego świata, aby dzielili się swoją mądrością i doświadczeniem. Wszystko po to, aby dotrzeć bezpośrednio do Twojego domu i dać Ci możliwość rozpoczęcia własnej podróży w głąb siebie.

Informacja od Useme:

Rozliczenie realizacji tego zlecenia będzie możliwe dla osób posiadających:

- ważną legitymację studencką lub szkolną (do 26. r.ż.);

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenia (z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem);

- własną działalność gospodarczą

Submitted offers 2

Add your offer or ask the client for more details

Added: on 2024-09-19
Added: on 2024-09-02