Przeszukiwanie grup na FB i OLXa

Closed job
FO Group
FO Group
Employer
Job category:
Sales
Expected budget:

6000.00 PLN

Published:
Valid until:

Job description

Opis projektu:

Jesteśmy firmą poszukującą wsparcia w zakresie lead generation. Aktualnie szukamy energiczną i skuteczną osobę, który podejmie się zadania przeszukiwania grup na Facebooku oraz ogłoszeń na portalu OLX w celu identyfikacji potencjalnych klientów. Twoim zadaniem będzie kontaktowanie się z osobami ogłaszającymi się na tych platformach, prezentowanie naszej oferty i pozyskiwanie leadów sprzedażowych.

Zakres obowiązków:

- przeglądanie wybranych grup na Facebooku oraz ogłoszeń na OLX w poszukiwaniu potencjalnych klientów.

- Inicjowanie kontaktu telefonicznego z potencjalnymi klientami.

- Przedstawianie oferty firmy oraz zbieranie informacji kontaktowych zainteresowanych osób.

- Raportowanie wyników i utrzymywanie bazy danych leadów.

Wymagania:

- Brak strachu na słuchawce.

- Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

- Dobra organizacja pracy własnej.

- Znajomość obsługi komputera oraz podstawowych narzędzi biurowych (np. MS Office, Google Docs).

- Samodzielność oraz proaktywne podejście do zadań.

Oferujemy:

- szkolenie wdrożeniowe

- gotowe skrypty itd

- 50 złotych za każdego leada (nieograniczona liczba, lead to dla nas ktokolwiek zainteresowany naszą ofertą)

- rekomendacje na przyszłość

- możliwość otrzymania stałej stawki

Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz na useme lub wyślij ofertę na useme

The job in figures:

Pozyskiwanie leadów / osób zainteresowanych naszą ofertą

Place or location:

Poznań (biuro) lub zdalnie

Submitted offers 10

Add your offer or ask the client for more details