Oferujemy pracę zdalną dla osoby, która będzie pozyskiwać klientów dla agencji social media

Closed job
MDP SM MARKETING
Employer
Job category:
Sales
Expected budget:

Negotiable

Published:
Valid until:

Job description

Dzień dobry!

Oferujemy pracę zdalną dla osoby, która będzie pozyskiwać klientów dla agencji social media MDPSM.

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży i/lub pozyskiwaniu klientów

Znajomość branży social media będzie dodatkowym atutem

Umiejętność skutecznej komunikacji i negocjacji z potencjalnymi klientami

Dostęp do Internetu oraz komputera/laptopa

Zadania:

Pozyskiwanie nowych klientów dla agencji MDPSM poprzez aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów oraz nawiązywanie kontaktów z nimi

Przedstawienie oferty agencji oraz negocjowanie warunków współpracy z potencjalnymi klientami

Budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz dbanie o ich zadowolenie i satysfakcję z usług agencji MDPSM

Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku:

- posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż)

- potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie

- posiadanie działalności gospodarczej

The job in figures:

Praca Zdalna możliwa stała współpraca

Place or location:

Zdalnie

Submitted offers 1

Add your offer or ask the client for more details