Oferta pracy dla studentów z pasją do mody i sprzedaży online na platformach typu Vinted

Closed job
no avatar
Cercando
Employer
1 deal
Job category:
Sales
Expected budget:

200.00 PLN

Published:
Valid until:

Job description

Stanowisko: Asystent ds. Cross-Postingu

Firma: Listloop

Lokalizacja: Praca zdalna

Wynagrodzenie: 140 zł za projekt testowy, 1 zł za wystawienie jednego produktu na 9 platformach

Opis stanowiska:

Poszukujemy studentów z pasją do mody i doświadczeniem w sprzedaży online, którzy będą wspierać nasz zespół w cross-postingu produktów na platformach takich jak Vinted, Vestiaire Collective, Grailed i inne. Oferujemy elastyczne godziny pracy, idealne dla osób chcących połączyć pracę z nauką.

Główne obowiązki:

- Przygotowywanie i publikowanie ofert na podstawie dostarczonych danych (zdjęcia, opisy).

- Wykorzystanie narzędzi AI do generowania opisów produktów.

- Monitorowanie statusu ofert i aktualizacja ich zgodnie z potrzebami.

Pierwsze zlecenie:

- Projekt testowy: Przeprowadzenie badań na temat najlepszych praktyk sprzedażowych na 10 platformach, za co oferujemy wynagrodzenie w wysokości 140 zł.

- Przygotowanie ofert dla 60 produktów, z wynagrodzeniem 60 zł za ich wystawienie na 9 platformach.( Pobrani danych z Vinted i zrobienie cross postu na 9 innych platformach).

Dalsze możliwości:

- Stałe wynagrodzenie 1 zł za każdy produkt wystawiony na 10 platformach po otrzymaniu zamówień.

- Możliwość prowadzenia rozmów i negocjacji z potencjalnymi klientami na Vinted i Instagramie aby pozyskać nowych klientów – stawka do ustalania za DM i nawiązanie kontaktu bądź otrzymania nowej oferty.

Wymagania:

- Znajomość rynku modowego, zwłaszcza marek premium.

- Doświadczenie w pracy z platformami e-commerce.

- Samodzielność, dokładność, umiejętność efektywnego zarządzania czasem.

- Dostęp do komputera i stabilnego połączenia internetowego.

Aplikacja:

Jeśli jesteś zainteresowany. Napisz.

Uwagi dodatkowe:

Prosimy traktować tę ofertę jako możliwość długoterminowej współpracy i dodatkowego zarobku. Mamy elastyczne podejście do harmonogramu pracy, co pozwala dostosować ją do własnych potrzeb.

Urszula Z.

The job in figures:

- Projekt testowy: Przeprowadzenie badań na temat najlepszych praktyk sprzedażowych na 10 platformach, za co oferujemy wynagrodzenie w wysokości 140 zł. - Przygotowanie ofert dla 60 produktów, z wynagrodzeniem 60 zł za ich wystawienie na 9 platformach.( Pobrani danych z Vinted i zrobienie cross postu na 9 innych platformach).

Place or location:

Submitted offers 13

Add your offer or ask the client for more details