💐DLA KOBIET 💐Specjalistka ds. Sprzedaży Cyfrowej Treści i Marketingu (freelancerka, studentka gotowa do nauki) FB/Instagram/ E-maile/ Tik-Tok/ You-Tube

Closed job
no avatar
Justyna Kuscinska
Employer
Job category:
Sales
Expected budget:

Negotiable

Published:
Valid until:

Job description

Cześć! Jesteśmy małym, dynamicznym zespołem, który buduje firmę opartą na kobiecej energii. Wspieramy się wzajemnie i stawiamy na rozwój każdej z nas. Szukamy kreatywnej, pełnej pasji i zaangażowania studentki, która dołączy do nas jako freelancerka w roli Specjalistki ds. Cyfrowej Treści i Marketingu.

Obowiązki:

Tworzenie i edycja treści wideo z uśmiechem

Współpraca w tworzeniu porywających strategii marketingowych i kampanii promocyjnych

Zarażanie optymizmem poprzez zarządzanie mediami społecznościowymi i innymi kanałami komunikacji

Monitorowanie efektywności kampanii marketingowych i świętowanie sukcesów

Dzieląc się swoją energią, współpracuj z zespołem, aby razem osiągnąć cele firmy

Wymagania:

Biegła znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie) oraz pozytywne nastawienie

Chęć nauki, rozwijania umiejętności i odkrywania swojego potencjału

Kreatywność, empatia i umiejętność pracy w zespole

Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i umiejętność zarządzania czasem

Podstawowa znajomość programów do edycji wideo oraz narzędzi marketingowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Pracę na zasadzie freelance, płatną na godziny

Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

Współpracę w przyjaznej atmosferze, w zespole pełnym wsparcia

Jeśli czujesz, że to oferta właśnie dla Ciebie, prześlij swoje CV lub portfolio albo zainteresowanie pracą w wiadomosci prywatnej

BONUS: % od sprzedanych produktow. !!!

The job in figures:

1-2h/ dziennie przez 5 dni lub umowa na zlecenie z mozliwością dalszych projektów

Place or location:

Polska, UK