Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Szczecin

On Useme since 23 May 2022

About me

W Biurze Tłumaczeń mTłumaczenia.pl specjalizujemy się w obsłudze dużych firm, wielu naszych stałych klientów jest z branży usługowej, produkcyjnej i transportowej. Jesteśmy najdłużej działającym biurem tłumaczeń w Polsce i współpracujemy z wieloma firmami na terenie Szczecina, regionu oraz kraju. Nasze doświadczenie oraz współpraca z gronem profesjonalnych tłumaczy pozwalają na wykonywanie wysokiej jakości tłumaczeń w przystępnej cenie.

Tłumaczymy nieprzerwanie od ponad 60 lat, przetłumaczyliśmy ponad dwa miliony stron.

Współpraca z mTlumaczenia.pl to szereg korzyści:

Wyróżnia nas wysoka jakość i atrakcyjne ceny. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń. Tłumaczymy we wszystkich językach Europy i wielu świata. Zaufało nam wiele wiodących na rynku firm i instytucji.

Skills

Translation

CV / Résumé

Mar 2021 - Now

Dyrektor Regionalny

Zespół Tłumaczy Nr 1 Przemysław Soroka

W Biurze Tłumaczeń mTłumaczenia.pl specjalizujemy się w obsłudze dużych firm, wielu naszych stałych klientów jest z branży usługowej, produkcyjnej i transportowej. Jesteśmy najdłużej działającym biurem tłumaczeń w Polsce i działamy od 1957 roku.

Portfolio

O_nas_mTłumaczenia.pl_Szczecin_JGBAtjq.pdf Biuro Tlumaczeń mtlumaczenia.pl

W Biurze Tłumaczeń mTłumaczenia.pl specjalizujemy się w obsłudze dużych firm, wielu naszych stałych klientów jest z branży usługowej, produkcyjnej i transportowej. Jesteśmy najdłużej działającym biurem tłumaczeń w Polsce i działamy od 1957.