Index finger pointing up icon

From: Poland

Location: Wieliszew, PL

On Useme since 10 August 2021

Business bag icon

Deals 4

SUCCESSFUL: 4

DISPUTED: 0

FAILED: 0

Chat icon

Opinions 1

POSITIVE: 1

NEUTRAL: 0

NEGATIVE: 0

About me

Jestem absolwentką finansów i rachunkowości oraz analizy danych Big Data w Szkole Głównej Handlowej. Na co dzień działam w branży funduszy inwestycyjnych, gdzie analizuję akty prawne, umowy, piszę artykuły i raporty, dbam o wysoki poziom obsługi klienta detalicznego i korporacyjnego. Moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje tłumaczenia specjalistyczne z jęz. angielskiego na jęz. polski oraz korepetycje z matematyki i języka angielskiego.

Skills

Advertorial Copywriting Data analysis Dodawanie produktów Editing English Excel Expert text Power point Private lessons Translation Virtual office

Portfolio

Teksty o tematyce inwestycyjnej

Od dwóch lat samodzielnie prowadzę blog KupFundusz.pl, gdzie niemal wszystkie teksty oznaczone "Od KupFundusz.pl" zostały napisane przeze mnie.

Opinions

Daniel Bartosiewicz
Daniel Bartosiewicz
on 2021-09-24
Wystawiona opinia
Nie spodziewałem się, że to kiedykolwiek powiem, ale Pani Weronika oddała mi dzieło za szybko. Ledwie ogarnąłem fakturę, a dokument już miałem na mailu. Z minimalnymi wytycznymi dostałem tekst taki, jaki chciałem. Na pewno będę kontynuował współpracę i polecam wszystkim.